Erika Sawajiri

7,2
190 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Erika Sawajiri

Erika jest prześliczna i niesamowicie utalentowana ale wyczytałam z kilku źródeł, że jest strasznie arogancka, nieuprzejma i cierpi na tzw. "syndrom primadonny" =( Również trochę podejrzanie wygląda jej małżeństwo z (powiedzmy sobie szczerze: nieatrakcyjnym) Tsuyoshim Takashiro, starszym od niej o ponad 20 lat. Co prawda w prawdziwej miłości wiek nie ma znaczenia, ale mam dziwne wrażenie, że ona zwyczajnie poleciała na kasę (wyczytałam, że w trakcie rozwodu mogłaby dostać całkiem niezłą sumkę xD). Mimo wszystko Erika dalej pozostanie jedną z moich ulubionych aktorek mimo to co wyrabia w życiu prywatnym x]

Pixycherry

I tutaj sie zastanawiam ile w tym prawdy... a juz najbardziej człeka szlag trafia ze ogladajac dramy z nia widze ze potencjał to ona ma olbrzymi jesli chodzi o gre na ekranie i nie chce dopuszczac mysli ze wiekszosc z tych rzeczy to tylko kasa dla niej :/
Nowe uderzenie juz w lutym 2012 po ponad 4 latach przerwy, zobacze moze wroci na top po tych zawirowaniach.

azumichan

Myślałem że nie żyje, dobrze będzie ją znowu na ekranie zobaczyć, nie mogę się doczekać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones