Eugene LevyI

7,8
6 798 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eugene Levy

Za kilka słówek w "American Pie"? Od razu takie wysokie noty dajecie? Sądząc po średniej jest to jakiś geniusz światowego kina, kolejny De Niro, Brando czy James Stewart... Nie sądzę, ale nie wiem, może się nie znam...

kRis

Co do zbyt wysokiej oceny to się zgadzam. Co do American Pie, to nie wiem, nie oglądałem znam go z innych filmów, i zauważyłem u niego świetny talent komediowy.

kRis

Ta... ale zobacz ile on ma glosów, a ile ma np. De Niro. Po za tym znaczna większość ludzi go kojarzy wlasnie z AP, gdzie moim zdaniem zagral rewelacyjnie w kazdej czesci :D

btw. pierwsza dobra, reszta - chlam.

shaqqy

Moim zdaniem rozniez. Poza tym ma swietna mimike.

kRis

a ja oglądałem wiele frajerze , polecam ja ,twardziel ( the man ) American Pie RuleZZ :p

kRis

ale za to jakich słówek, te jego porady są zabawne...:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kRis

Powiem tak, jest mistrzem w swojej kategorii, czyli? Czyli jako drugoplanowy bohater filmów i pls nie piszcie mi cały czas o American Pie, grał też w innych filmach, nie wiem tylko co spowodowało o jego drugoplanowych rolach. Moim zdaniem to troszkę niewykorzystany potencjał.

kRis

Ode mnie ma 8, nie "Za kilka słówek...". Za napisanie scenariuszy do tak, moim zdaniem, świetnych filmów jak "Best in show" czy "For Your Consideration". :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones