Eugene LevyI

7,8
6 798 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eugene Levy

chciałabym mieć takiego ojca jakiego on gral w amiericam pie! :)

Celebrity

wszędzie gdzie go widziałem postać jaką odtwarza jest taka charakterystyczna dla niego

Celebrity

Cholewcia!!! Obejrzałem 'Uzbrojony i niebezpieczny' na polsacie i tam obok Cadny'ego zagrał jakiś Eugene Levy (w filmie faktycznie był Levy), co miał fryzurkę jak pe... typową dla lat 80. Myślałem, że ten gość już nie żyje (jak sporo z obsady tamtego filmu), patrzę tutaj, a on grał... ojca w American Pie!!! A to dopiero!!!

użytkownik usunięty
Bruce_Lee

Ja bym nie chciała takiego ojca jakiego grał w "American Pie" :) dobra rola :)

Celebrity

a ja bym chciała przynajmniej miałabym się z czego smiać :)

Celebrity

Jest genialny!!! :)
Jako ojciec Jima był nieziemski, jako ORG w czwartej części był równie nieziemski. Genialny aktor, bohatorowie w których się wciela mają to coś w sobie, facet potrafi grac jak dla mnie :) świetny genilalny :)

pzdr

Alicja_kosmitka

Ta, w "Uzbrojeni i niebezpieczni" zagrał świetnie. Był na pierwszy rzut oka z tą fryzurą do Maradony podobny :D

Camil

o tak ludziaki - zgadzam się z Wami- jest przekomiczny!! Bardzo lubię go też z "Ja, Twardziel" -jak ktos oglądał to neich sobie przypomni scenke "Kto jest moją dziwką ?" kurcze powalił mnie na ziemie
pozdrawiam serdecznie
dawid
9/10

dawidek1990

zgadzam sie z zalozycielem tematu. Uwielbiam tego goscia on jest super:DD::D XD

Celebrity

Więc ja się pytam, gdzie byli Twoi rodzice skoro chcesz mieć takiego ojca. To katastrofa dla ludzkości, takie filmy (jeszcze tyle części) i tacy ludzie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones