Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor

8,3
68 929 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewan McGregor

Ewan nie jest Bondem zostal nim jakis brzydal. Ewan bylby super!!.
A teraz zapraszam na mojego bloga o ewanie adres www.dido-ewan.blog.onet.pl -komentujcie (duzo zdjęć!)

Mona

Rzeczywiście, beznadziejnie dobrali aktora do roli Bonda. jak zobaczyłam w telewizji jak mu zorganizowali spotkanie z prasą na które przypłynął motorówką i jak go zobaczyłam jak pozował to uznałam go już na starcie za palanta. Ewan kiedyś powiedział, że on wcale nie chce grać Bonda. Myślę że gdyby miał go zagrać zagrałby naprawdę uroczo i z klasą, ale jakoś nie ubolewam nad tym że go jednak nie zagra, bo Bonda w sumie nie lubię ;). Przynajmniej nie bardzo.

Mona

Tak, mówił, że nie chce zagrać Bonda i bardzo dobrze. Od Brosmana Bond dla mnie sie skończył ;)

Sharlet

To dobrze, że nie zagra Bonda. Na tym zazwyczaj kończy sie karierę. Coprawda byłby napewno uroczym 007, ale cieszę się że tak nie jest. Skończyłby jak Brosman - postrzegany tylko jako agent. A w końcu życzymy mu jak najlepiej! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones