Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor

8,3
68 948 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewan McGregor

Wyczytałam gdzieś, że Ewan bardzo często gra homoseksualistów. Ktoś może mi powiedzieć, w których filmach dokładnie? Niechce mi się sprawdzać tak długiej listy ;)

hdfhfd

Na pewno wciela się w rolę homeseksualisty w filmie Sceny z życia intymnego (Scenes of a Sexual Nature) z 2006 roku i całkiem nieźle mu to wychodzi. Co do reszty to przyznam że nie wiem.

Ahsoka

W "Sceny z życia intymnego", "Idol" oraz "I love you Philip Morris" :)

PrzemQ_3

Do tego wszystkiego jeszcze można dorzucić "The Pillow Book" - tam jest biseksualistą, chyba również o to Ci chodzi, Midori :D

red666panther

Pillow Book baardzo utrwaliło mi się w pamięci :D

hdfhfd

Ale wy glupi jestescie to ze aktor to nie znaczy ze gej !!! ma zone i dzieci . Ale zastanawiala bym sie nad wami. To wspanialy aktor i wiele aktorow moglo by sie uczyc od niego. I<3 Ewan. :*

majulcia111

A czy ktoś powiedział, ze jest gejem? Mówiono o Jego homoseksualnych rolach.

użytkownik usunięty
Stworzenie_sceniczne

Może zmyliła ją nazwa tematu ;]

Macie racje przepraszam . Tak to bywa kiedy ktos za bardzo podziwia kogos... i zle cos wyczyta. sorki.

majulcia111

"Tak to bywa kiedy ktos za bardzo podziwia kogos..."
---
To co, geja nie można podziwiać?;)

shizonek

Pewnie,że można.Ja sama jednego podziwiam:)
Z koleji kiedyś słyszałam (dawno temu kiedy dopiero zaczęłam się Ewanem interesować),że Ewan ma skłonności ekshibicjonistyczne.

Saorise4

Cóż... W wielu filmach jest wiele scen, w których ukazany jest albo
całkowicie nago albo w części. Z tego co słyszałam ma w kontrakcie wpisane
rozbieranie.

hdfhfd

W Aniołach i Demonach nic nie jest pewne co do jego orientacji. ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones