Ewan McGregor

Ewan Gordon McGregor

8,3
68 951 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewan McGregor

Jułanek

użytkownik usunięty

Jułanek jest bardzo słodkim i cudownym aktorem ;) Mam nadzieje żę ty też tak sądzisz KINIU ;) pozdrowienia dla wszystkich fanek Jułanka McGregora ;)

użytkownik usunięty

grrr!!!:))
Nie Jułan, lecz Jułen!!:) Ech...:) A tak w ogóle, to kto powiedział, że Szkoci nie są skąpi - proszę sobie zobaczyć Trainspotting albo The Pillow Book - bardzo skąpi są!:P

użytkownik usunięty

Jułan :P
Droga Angelo niestety niekumam oco ci chodzi z tym skąpstwem wiem że szkoci są skąpi ale co to ma do mojej wypowiedzi na temat tego że jest słodki?? czekam na odpowiedz !!

postaram się więcej nie odchodzić od tematu
Co do Twojej wypowiedzi, to poprostu chciałam poruszyć kwestię imienia Jułena:) Natomiast resztę dopisałam - aż wstyd się przyznać - bo komentarz był za krótki:P Nie końiecznie miał związek z poprzednim komentarzem, natomiast wątej dotyczył Ewana, więc pozwoliłam sobie na takie małe odejście od głównego tematu:) Natomiast byłam pewna, że zrozumiesz - chodziło mi po prostu o skąpe odzienie:)

Pozdrawiam!:)


Ps.Mam osobistą prośbę, żeby nie zwracać się do mnie 'Angela' - będę dozgonnie dźwięczna:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones