Ewelina Ruckgaber

6,1
214 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewelina Ruckgaber

Dzięki niej mogę uwierzyć w cuda. Bo tyko cudem można nazwać to, że dostała się do szkoły aktorskiej i również cudem można nazwać, że ją skończyła.Drewno bez krzty talentu czy osobowości.

lestat25

Odezwał się ekspert...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lestat25

A ja się z tym zgodzę... strasznie mnie wkur.... w "Gliniarze" taka straszna i groźna pani policjant....
Tragedia

Natalia960

W sumie pasuje na taką. Ma dość ostre rysy twarzy i całkiem niski głos jak na kobietę. Nie wyobrażam jej sobie w roli jakiejś delikatnej, uroczej i wiecznie uśmiechniętej policjantki.

lestat25

Nie jest tak zle w koncu gra lepiej od drewnianej pacynki...ale to tez nie kazdej

lestat25

Normalna dziewczyna. Żaden , nawet najlepszy aktor nie zagra policjanta z wiadomych powodów. To są dopiero drewna !! I jak tu zagrać drewno? Lestat25 albo Ci zalazła za skórę, albo w mózgu masz sęki...

bk1920

Zgadzam się z tym.

lestat25

Gdzie masz wzmianke że jest po studiach aktorskich?

maciekb80

Zajrzyj do Wikipedii.

lestat25

Skończyła wrocławską filię, do której ponoć łatwiej jest się dostać i kończą ją ci, którzy nie załapali się do Krakowa lub Łodzi.

lestat25

A Zilińska to już wgl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones