Filip Bobek

Filip Andrzej Bobek

6,2
4 671 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Filip Bobek

Jakiś taki pretensjonalny, w każdej roli, w jaką się wciela gra tak samo! Nie widziałam go jeszcze w interesującej i co najważniejsze- przekonywującej roli! Taki piz*uś- plastuś....

Fenus

Zgadzam się , drętwy aktor , wiecznie ta sama mina.

Fenus

100% racji, pretensjonalny, zmanierowany, ma jedną gamę ruchów/min i szafuje nimi, zupełnie nie wpasowując się do sytuacji... Psuje mi jakikolwiek film/serial, w którym się pojawia. Nie wiem, czemu go nadal zatrudniają...

Fenus

Jak oglądałem Kulesze w tych wszystkich serialach jeszcze przed tym jak ją odkryto to też widziałem aktorke grającą na jedno kopyta . A tu taka niespodzianka . Choć w " Rodzince . pl " jest wkurzająca .

maciekb80

kopyta = kopyto

Fenus

Jak dla mnie to b. dobry aktor, ale jeszcze "nieodkryty". Mysle ze ciagle jest w fazie rozwoju. Ma w sobie cos co przyciaga widza (bynajmniej mnie) i nie chodzi mi o to ze jest wyjatkowo przystojny. Choc mam wrazenie ze p. Filip czasem tworzy swoje postacie wizerunkiem, strojami, zapominajac o ich wewnetrznych cechach. Mysle, ze powinien bardziej sie w nie wtapiac a nie lansowac. Mimo wszystko jest to aktor o b. duzym potencjale i czekam az go w pelni wykorzysta :)

Fenus

Taki laluś.

Fenus

przekonującej albo przekonywającej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones