Finn Atkins

Finn Rosanna Atkins

5,8
201 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Finn Atkins

To co ona pokazała w Eden Lake było tak żałosne, że aż mnie skręcało.
Oglądając jej pseudo-aktorską ''grę''nie ukazującą ŻADNYCH uczuć na sytuacje dziejącą się w danej scenie, stojącą jak kołek, nie wiedząc co i jak robić.. BOŻE! To była tragedia.. myślałam że nie wytrzymam! Najgorsza postać jaką miałam okazję widzieć na ekranie i obym jej więcej nie zobaczyła!

Xme_aluS

Jaka rola taka gra.

Xme_aluS

Za dużo do tej pory nie zagrała, a trudno dokonywać całościowej oceny danej osoby na podstawie jednej roli. Tak jak napisał Mumin87 jej rola nie była wymagająca (nie wypowiedziała chyba żadnego dłuższego zdania), więc tak naprawdę nie wiadomo co miała zagrać. Nie zgadzam się, że w Eden Lake nie pokazała żadnych uczuć. Wcieliła się w postać zdominowanej przez herszta bandy laski posłusznie wykonującej jego polecenia ale wyraźnie było widać, że nie podoba jej się to w czym uczestniczy. Moim zdaniem, zagrała swoją rolę nieźle, dokładnie odwzorowując to co można czasami zobaczyć na "kozaczych" filmach z youtuba.

mrozer

Film EDEN LAKE tylko pokazał jak okrutne mogą być bachory. Nagrywać i wrzucać na youtube tylko potrafią.

niepokorna_ja.

luz i tak padła

Xme_aluS

taka miala tam role

Xme_aluS

I właśnie dobrze zagrała, bo są właśnie takie osoby pozbawione empatii. Jak na nią patrzyłem od razu przypominały mi się podobne typiary ze szkoły. Naucz się odróżniać specyficzną role od złej gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones