Franka Potente

7,3
5 121 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Franka Potente

"Urodziła się w niewielkim niemieckim miasteczku."
Nooo, pogratulować twórcom strony i autorowi tekstu.
Nazwa miasta przez lata edukacji nie rzuciła się w oczy ani nie obiła o uszy?
Rozumiem - na żadnym etapie edukacji nie było np. historii, literatury ani geografii:(
"Niewielkie" Münster - stare (od VIII w) hanzeatyckie, uniwersyteckie (od XVI w) miasto założone przez Karola Wielkiego (taki cesarz był a jakże - rzymski, oraz król Franków, Italii, Longobardii, Burgundii, Alzacji, Akwitanii i Hiszpanii). Większe od Wrocławia, za to ma komfort w postaci ponad dwukrotnie mniejszego zaludnienia.

lilo61

Masz słuszność - żenujący błąd. Tyle, że mnie on aż tak nie dziwi. Myślę, że 99% polskiego społeczeństwa Münster nic nie mówi. Myślę, że gdybyś zapytał o np. Genuę, San Sebastian czy Antwerpię efekt byłby podobny. Ludzie wychodzą ze szkoły z zerową wiedzą, więc jeżeli nie mają ochoty dokształcać się na własną rękę tyleż im zostaje.

lilo61

A kogoś obchodzi Münster? Czy to miasto jest jakoś ważne, że wszyscy powinni je znać i gromkimi okrzykami domagać się poprawienia rzeczonego "błędu" na filmwebie? Bo wygląda raczej na to, że owa mieścina zwisa wszystkim, oprócz Ciebie.

Sony_West

Widzę, że znalazł się dumny obrońca własnej ignorancji.

Sony_West

No i widzisz? Mogłeś się nie odzywać. A tak, wyszedłeś na notorycznego matoła.

wybrzydzacz

Nie, nie wyszedłem. A złośliwy komentarz jakiegoś pajacyka z internetu tego nie zmieni.

Sony_West

Przykro mi, ale jednak wyszedłeś na dumnego obrońcę własnej ignorancji.

christo_nikon

Nie, nie wyszedłem i nie ty o tym decydujesz. Robienie gownoburzy z powodu jakiegoś przeciętnego miasteczka jest ignorancją. I jest po prostu głupie, jak twój post, który nic nie wnosi do dyskusji, zakończonej już wiele miesięcy temu.

Sony_West

Wyszedłeś. I jak ci to mówi coraz więcej osób to się ogarnij

roman_zabawa

Oczywiście że wyszedł na debila , ale wstyd mu się przyznać :o

lilo61

Akurat od Wrocławia 2x mniejsze ale porównywalne z Bydgoszczą czy Lublinem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones