Freddie Prinze Jr.

Freddie James Prinze

7,3
3 343 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Freddie Prinze Jr.

Taki fajny facet a ma taką nieciekawą żone...Pozdrawiam

baska_89

Po 1: Nie wiesz czy jest 'fajny', bo go nie znasz >P
Po 2: Nie rozumiem twojego zdania o Sarah. Nie jestem jej fanką, jestem poprostu neutralna xD Ale nie rozumiem takich ludzi jak ty Freddie się w nij zakochał czyli jest dla niego ciekawa i nie widzę w niej nic okropnego. Czy ma krzywe zęby? A może wielki nochal? Nie - więc o co kaman?
Po 3: Każdy ma w sobie ukryte (bądź nie) piękno >3
Po 4: Trzeba być prawdziwym neo, żeby zakładać takie 'nieciekawe' tematy.
Pzdr :P

baska_89

Ojjj,ona ma wielki nochal:PP,fajny bo przystojny,o to mi chodzi bo wiadomo ze nie znam go osobiscie:) ,pozdr

baska_89

Znów dodajesz te głupie komentarze o Sarah? Czemu się czepiasz. Nie żebym miała coś przeciwko, wiem przecież, że każdy ma inny gust i ma prawo do własnego zdania, ale zanim zaczniesz wyszydzać innych najpierw popatrz na siebie.
Pozdro. =)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Sachi

Nie jestem w nim zakochana,nie jestem tak głupia jak niektóre z was:).Jestem strasznie skromna,ale sądze że przy Sarze zadna dziewczyna nie wyglada jak strach na wróble bo ona jest tak brzydka.Pozdrawiam

baska_89

kochana nie wiesz że liczy się piękno wewnętrzne a nie wygląd ?

baska_89

Nie zgadzam się. Sarah i Freddie idealnie do siebie pasują i co najważniejsze bardzo się kochają.
Nie rozumiem takich komentarzy, ale sądzę, że niektóre osoby tak piszą bo są po prostu zazdrosne.
Buziaki dla wszystkich fanów Sarah i Freddie'go.
Captain Alexandra

Captain_Alexandra

kazdy ma inny gust!nierozumiem dlaczego tak "wsiadłyście"na nią!jezeli ona uwaza ,że Sarah jest brzydka,to jej sprawa!bo ja np tez nie sądzę,że jest jakąś pięknością!wazne,ze podoba się Freddiemu

jamiedavied

Nieciekawa to jesteś ty i ten twój denny komentarz. Skad tacy ludzie jak ty sie biorą?

baska_89

Taaak ty jesteś nieciekawa ... ;/ i ten komentarz jest zbędny wiesz??? Jeżeli niepodoba Ci się Sarah to zachowaj to dla siebie a nie wypisujesz o niej że jest nieciekawa ... ;/ jest bardzo ładną utalentowaną aktorką :) i bardzo do siebie pasują jako małżeństwo !!1 jak Ci cos niepasuje to zalll!!!!

baska_89

dokladnie Zall!!!! zall mi ciebie i twoich żałosnych textów!!!! Saraj jest cool ty jesteś nieciekawa!!

wiertaraaa

hmm, po raz kolejny tak po prostu obrazasz aktora:/, piszesz " nienawidze tego czlowiek". podaj konkretne argumenty

baska_89

Freddie jet fajny,jego żona też :)Grała Buffy Sommers

MAYAK82

I sentymentalnie za rolę Buffy bardzo ją lubię :) Uważam też, że jest całkiem ładna :)

ola300387

Sarah jest brzydka? Ale się uśmiałam. Sarah jest właśnie jedną z najpiękniejszą aktorką Hollywoodu, nie to co te wytapetowane blond lale z sylikonem. Weź się zastanów zanim napiszesz jakieś bzdety.

baska_89

Ludzie spokojnie;) Przeciez kazdy ma swoje zdanie;) i nie ważne jakie powinnismy je uszanowa;) Ja uwielbiam Freddy'ego a sama za Sarah nie przepadam bo w sumie mało filmów z nia widzioałam:) ale to nie oznacza,ze musicie od razu tak sie wyrażac;/ A co do samego wygladu to jest bardzo ładna aktorką ale przeciez równie dobrze mogłam powiedzie ,ze mi sie nie podoba no nie/????:):) Nie przesadzajmy z tym obrażaniem innych;)

baska_89

Skoro on jest juz z nia tak długo to raczej nie może być nieciekawa ;)

baska_89

Ech ludzie, ludzie... Wiecie co - jak przeczytałam ten e... temat to prawie spadłam z krzesła. Jest to idealny przykład najgłupszego z możliwych forum Filmwebu.:))))

Penelopa_3

fakt. Freddie jakoś mnie nie przekonywał jako aktor duży wpływ miał na to koszmar minionego lat(porażka) ale gdy go zobaczyłam w przyjaciołach jak gra nianie Sandy, to oszalałam . był boski;)polecam, co prawda to tylko epizod ale warty obejrzenia

baska_89

Dziewczyno może ty już się lepiej nie wypowiadaj :/

baska_89

Troche nie rozumiem tego tematu. Fakt on jest przystojny ma zone taka jaka chce i o czym tu dyskutować?

użytkownik usunięty
baska_89

Nieciekawa? Ja lubie Sarah, jest dobra aktorka, i nareszcie wyplynela na ciekawsze filmy swoja rola w Weronika postanawia umrzec. A nawet gdyby byla nieladna (a jest ladna) to chyba nie mozesz tak o kims mowic, nie znasz jej przeciez osobiscie, moze jest bardzo wyjatkowa ?

baska_89

Akurat żonę to ma super!... ma facet szczęście :)

baska_89

JA tu się rzadko wypowiadam, ale rozbawiłaś mnie i to doszczętnie :) Dla
twojej wiadomosci sporo facetow chciałoby mieć taką "nieciekawą" żone jak
Sarah. Moze pokaz swoje zdjecie ocenimy czy jestes "ciekawa" czy
"nieciekawa" ?

AzoriuSS

Dziewczyna jej zazdrosci i tyle :)
Ja osobiscie uwielbiam ta pare aktorska :)
A jego rola w 24 godziny mi sie strasznie podoba i ogolnie przepadam za tym
serialem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones