Gabriel Macht

8,8
10 141 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabriel Macht

Zauważyłam go dopiero w serialu Suits, ale od razu skradł moje serce. Uśmiech 'Harveyowy' i ten błysk w jego oczach! Ach! Mam nadzieję, że po Suits zacznie grywać znacznie częściej. Niezwykle przystojny facet :)

Ivcoe

racja :)

paulina_zapasek

uwielbiam te jego pyszałkowatość, pewność siebie i ten zniewalający uśmiech ;)

Ivcoe

podpisuję się rękami, nogami i czym tam jeszcze mogę! :D Jest fantastyczny w Suits.

czarna404

Dokładnie. Mężczyzna ideał *_*

tomalka20

Dołączam się do zachwytów <3

Ivcoe

Zgaadzam się!!!

Ivcoe

dokladnie, ma piekne oczy, po prostu go uwielbiam

Ivcoe

Oj tak .. ma coś, co elektryzuje .. Ale żałuję, że tak mało się uśmiecha w tym serialu ... Ale i tak jest nieziemski :)

susannah0030

To właśnie dla tego, że tak mało się uśmiecha- tak bardzo doceniam ten grymas ;)
Fantastyczny.

Ivcoe

Godny następca Deppa.. bo chyba nie powiecie, że wam go nie przypomina? ;)

szumiii_fw

Racja! Teraz wiem czemu mi się tak bardzo podoba. W dodatku młodszy, bez takich skandali na koncie i gra świetnie (Depp to teraz na odwal gra ;/). Znasz jeszcze jakiś podobnych aktorów do Deppa? :)

Ivcoe

Jest fantastyczny w tym serialu. Mając taką rolę do zagrania i pozostać bezpretensjonalnym, niesamowita sztuka.

iwonka_sl

ach!! ta jego pewność siebie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ivcoe

Zgadzam się ze wszystkim, Harvey jest najlepszy <3 ja tylko uwielbiam w nim jeszcze jego głos!

Tibby1996

Ooh tak! ten głos <3

Ivcoe

Tylko w swoich pięknie skrojonych garniturach wygląda tak rewelacyjnie!

Ivcoe

Mężczyzna, który urodził się w garniturze.

Klasa. Nie rozumiem, czemu nikt dla niego jeszcze nie napisał Bonda.

użytkownik usunięty
Holy_Ghost

W testamencie fleminga jest punkt ktory mowi o tym ze bondem moze zoatac tylko rodowity anglik i tyle.

Ivcoe

Nieważne, kogo w życiu jeszcze będzie grał. Do śmierci będzie Harveyem Specterem. Amen.

nojczas

Właśnie ,zawsze będzie kojarzony w "suits"

maja9128

przez Suits byłby dobrym typem na Greya.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones