Gabriela Raczyńska

6,5
136 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabriela Raczyńska

Uwielbiam Basię graną przez Gabrielę,przekochana:):)

beamar1960

Ja ją po prostu KOCHAM

Elwirka10

A ja nie cierpię. Właściwie cała moja rodzina ogląda ją z grymasem na twarzy.
Jak dziecko może tak wchodzić ludziom na głowę?!
Na początku to było nawet zabawne. Myślałam, że jak już się w jej sytuacji rodzinnej poukłada to będzie grzeczniejsza, matka ją nauczy jak się powinna zachowywać- ale nieee.... Najbardziej mnie rozwaliło jak nabroiła to 3 słowa jej powiedzieli i za chwile już spoko, przytulanie, śmianie itp. Jak można dawać ludziom taki przykład, że małego chochlika głaszcze się po główce, za każdym razem jak nabroi?! No to nic tylko broić!
Powinni być stanowczy, postawić sprawę jasno. Jest przewinienie- jest kara, jest dobre zachowanie- jest nagroda. Na wszystko zawsze ma pozwolenie, a jak nie ma pozwolenia to mała sama sobie je daje- no przecież nikt jej nic nie zrobi, a te kilka słów wysłucha, przeprosi i dalej będzie broić... Zamiast nauczyć się odpowiedzialności za swoje czyny.
Najgorsze jest to, że takie dzieci pokazują w polskich serialach coraz częściej. To całe "bezstresowe wychowanie" zamieniło się w brak wychowania...
Niech się scenarzyści zastanowią i coś w końcu zrobią z jej rolą. A rolą jej matki przede wszystkim! Bo se kobiecina totalnie nie radzi! Żal mi tej małej, że przyszło jej grać tak działające na nerwy stworzenie. Frycz mi nie żal- dorosła jest to chyba wie co robi.

nelika

Spokojnie, spokojnie, nie wybuchnij nam tu tylko :D Przecież to tylko głupi serial, po co się tak nad nim wyżywać, a dokładnie na tej małej? Jest ładną dziewczynką, ale gra sztucznie, to muszę przyznać. Tylko po co tak tu się wnerwiać na jakimś serialu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones