Gael García Bernal

7,6
7 337 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gael García Bernal

Jeżeli znacie jakiś dobry program do podzielenia filmu na częsci a pozniej spakowania go w kilka plikow rar aby go udostepnić to mi napiszcie bo szukam takowego, a nie moge nic trafić. A chcialabym Wam udostepnic owe Życio-rysy

Mroczyna

nawet nie wiesz jak bardzo bym je chciała obejrzeć ale niestety nie pomogę ci nie znam sie na żadnych tego rodzaju oprogramowaniach ale prosze cie jesli juz je znajdziesz to daj znac ja bardzo chetne zobacze Gaela w tym filmie i ten film kurcze szkoda ze ci nie moge pomóc ...

mailena

Już nie trzeba. Jako żem biegla w sztuce komputerowej to już od dziś możecie z mojego bloga ściągać Życio-rysy przez rapidshara ;)

Mroczyna

Nawet nie wiesz jaka jestesm ci wdzieczNA :) jaki adres twojego bloga ?? :)

mailena

tego bloga na filmwebie ;) kliknij w uzytkownika i masz :)

Mroczyna

hejka mailena i co udalo ściągnąc i obejrzeć?

Mroczyna

Hej hej :) nom wlasnie dzisaj bede sciagac ostatnia czesc, podam koleżance ktora to złaczy w jednosc i objerze :) juz sie nie moge doczekac :D:D wogole nawet malo filmików bylo na filmwebe z tego filmu ... kurcze nawet nie wiesz jaka jestem ci wdzieczna :) na serio wielkie dzieki :):):) a widze ze ty tez jestes fanka Gaela bo czetso mialam okazje z toba
"pogadac " na forach jego i jego filmów :) tak trzymac :P Jeszce raz wielkie wielkie wielkie WIELKIE dzieki :):):):):):):) mam nadzieje że bede mogła ci sie kiedys jakos odwdzieczyc :) jak by co to pamietaj ze jestem twoja dłuzniczka :)

mailena

Spox jak bedziesz chciala to zlaćzyć w jedną calość to po prostu wypakuj dowolną część a reszta sama sie automatycznie połączy ;) (ale musisz mieć wszystko w jednym miejscu albo na pulpicie albo w jednym folderze) Pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty
Mroczyna

jakl można ściągnąć ten film?klikając na link czy trzeba mieć jakiś specjalny program? z góry dzięki

Klikając na linki ;) jak masz neostradę to po ściągnięciu każdej częsci odlączasz się na chwilkę i masz inne IP i ściągasz dalej ;)
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Mroczyna

tak ale jak klikam na linki to wchodzę na jakąś stronę :( co trzeba dalej zrobić??/

Dalej jak wchodzisz na stronke klinkasz pod koniec przycisk FREE (2ga kolumna w tabelce ostatni wiersz, bo to jest kostenlos czyli z niemiecka za darmo) potem czekasz 2 minuty aż tzw bilet Ci się wygeneruje po czym znowu pod koniec strony masz do wpisania kod 4 znakowy (litery i cyfry) wpisujesz go w okienko, a potem klikasz download via.... i tutaj nie ma żadnego znaczenia czy cogent czy TeliaSonera czy GlobalCrossing czy Level 3 po prostu download.
Potem wybierasz zapisz i wybierasz miejsce docelowe zapisu i przy plikach podzielonych na części wszystkie części winny być w jednym miejscu albo na pulpicie albo w jednym folderze, bo później mogą być problemy z rozpakowaniem.
Pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty
Mroczyna

aha,teraz już wiem...dzięki.pierwszy raz ściągam w taki sposób i nie miałam pojęcia jak to zrobić :( a rozpakować to mogę dopiero gdy ściągne wszystkie pliki czy mogę po ściągnięciu każdego pliku?

po wszystkim rozpakowujesz jedną część i automatycznie łączy się z resztą;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones