Gael García Bernal

7,6
7 346 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gael García Bernal

tak okrzyknęli jakiś czas temu krytycy i ja się z nimi w 100% zgadzam! Nie mogę wyjść z podziwu nad jego aktorskimi kreacjami w "Złym wychowaniu", "I twoją matkę też", "Amores perros", a nawet w "Kropce nad i"! W zasadzie bardzo starannie dobiera sobie role i to procentuje. Poza tym jeśli ktoś jest Meksykaninem, a mówi z tak perfekcyjnym angielskim (i nie tylko) akcentem już jest dla mnie geniuszem;P

JohnKlonMorfinka

Dokładnie, nic dodać nic ująć, Gael ma ogromną szansę zapisać się w historii kina, od "Amores Perros" (który na marginesie jest jednym z moich ulubionych filmów) zaskakuje mnie kolejnymi rolami. Świetnie się sprawdza chyba w każdej kreacji aktorskiej (co ważne, nikt mu raczej łatki nie przyczepi ;)), dobiera filmy tak, że właściwie większość filmów z jego udziałem można polecać w ciemno (nie wiem jak z Kropką nad i, bo nie oglądałam akurat, ale pozostałe wymienione jak najbardziej :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones