Gael García Bernal

7,6
7 360 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gael García Bernal

Aktorem to może i jest niezłym, ale Gael ma pewną wadę - wstrętnie wygląda w damskich ciuszkach. Nie chciałabym go już nigdy oglądać takim jaki był w Złym wychowaniu. Poza tym, może i się czepiam, ale ma wyjątkowo okropny nochal, jak Raul albo i gorszy.
Przepraszam fanki =]

Anmaral

Boże święty Maryśka, ciebie jnuż naprawdę gnie.. CO TO ZA PORÓWNANIE ??!!

Juicebox

Madleine przecież to fakt. Każdy kto ma oczy tam gdzie je miec powinien widzi że ani Raul ani Gael urodą nie grzeszą...

użytkownik usunięty
Anmaral

no nie wiem... mnie się on tam podoba... :) i to bardzo. może w damskich ciuchach jest zbyt pociągający, ale to chyba naturalne u facetów :D a jeśli chcesz zobaczyć naprawdę wielki nochal, to polecam zdjęcie Luisa Figo :P

pozdrawiam Diablica

moim zdaniem wygląda świetnie w damskich ciuchach...zupełnie jak kobieta. poza tym to naprwdę dobry aktor i chyba nie musi być do tego misterem lalek od jakich w szwach pęka holyłud.

Anmaral

Ja mam oczy tam gdzie trzeba i widze ze zarowno Raulito jak i Gael grzesza uroda i to jak najbardziej :P A noski maja urocze :D

Anula_8

VETO! VETO! gael piekny w kazdm ciuszku x)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones