Gael García Bernal

7,6
7 361 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gael García Bernal

Gael nie otrzymał nagrody w Cannes mimo , że jego 2 kreacje nie przeszły niezauważone, a wręcz przeciwnie. Nie zmienia to faktu, że jest to osoba z niesamowitą przyszłością i talentem.

Gruszenka

Jeszcze przyjdzie czas jego wielkiego triumfu, więc przegraną w Cannes traktowałbym paradoksalnie wyłącznie jako przegraną szanownego jury pod przewodnictwem pana Tarantino... Bernal jest naprawdę wyśmienity w "Złym wychowaniu".

pointless

Zgadzam się ,że jury się nie popisało :) Wyśmienity jest, jak zawsze :D

pointless

Zle wychowanie bylo pokazywane poza konkursem, wiec Gael nie mogl chyba dostac nagrody za gre w tym filmie? Ogladalam film w Cieszynie i jak zwykle bylam zachwycona gra Bernala, choc jesli chodzi o niego to nie jestem w stanie byc obiektywna bo po prostu uwielbiam tego goscia:) Drugi jego film byl w konkursie w Cannes - Dzienniki motocyklowe - nie dostal nagrody. Nie wiem, ja go nie widzialam ale kuzynka, ktora mieszka w Paryzu i na czas festiwalu pojechala do Cannes zeby porobic jakies fajne zdjecia specjalnie dla mnie mowila, ze duzo sie pisalo we francuskiej prasie, ze film jest jednym z powaznych kandydatow do glownej nagrody, a tym bardziej Gael do nagrody dla najlepszego aktora. Niestety pan Tarantino chyba chcial (albo go o to poproszono) pomoc Moore'owi w promocji jego filmu i tak to sie wszystko skonczylo niestety.

gosia76

Chodziło mi o "Dzienniki motocyklowe", które brały udział w konkursie. Co do filmu Almodovara, to czytałam wiele opinii , że ten film powinien się był pojawić w konkursie. Byłam na rozpoczęciu Festiwalu w Cieszynie i tak jak i ty byłam pod wrażeniem- nie tylko Bernala.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones