Gael García Bernal

7,6
7 337 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gael García Bernal

Następca Banderasa?

użytkownik usunięty

To ma być następca Banderasa? Haha, w którym miejscu, chyba jak twarzy nie pokazuje.
Ten człowiek nie ma w sobie nic, co kwalifikowałoby go do noszenia miana : "przystojny".
Mówiąc, że to następca A. Banderasa to jest wręcz profanacja jego osoby.

popieram,paskudny, ma dziwnie skurczona twarz szczurza

katarzynaher

Może nie paskudny, ale gdzie mu do Banderasa...

Sądzę, że porównywanie go do Banderasa nie opiera się na wyglądzie, ale na jakości gry aktorskiej. Profanacja Banderasa może być wtedy, kiedy ktoś docenia go za wygląd, a nie za to, jakim jest aktorem.

użytkownik usunięty
Weronekk

A czytałaś/eś to, na co ja się powołuje? Nie, więc po co piszesz jakieś wynurzenia, które nijak się mają do tego, o czym ja piszę? Akurat ja tu podejmuję kwestię wyglądu, a nie umiejętności aktorskich, więc po co piszesz jakieś bzdury, pseudo inteligentne wypowiedzi, a bladego pojęcia nie masz co ja czytałam, i do czego się odnoszę.

Zatem po co zamieszczać wypowiedź, która bazuje na konkretnym źródle, a potem mieć pretensje, że osoba komentująca nie wie, na czym ona się opiera? Odpowiedzi nie oczekuję. I wcale nie czuję się osobą wszechwiedzącą, tylko wyrażam swoje zdanie, które dalej podtrzymuję, czy opiera się ono na wywiadzie czy nie.

a której strony Banderas jest przystojny co?

Oczywiście jak zwykle gdy dyskusja porusza temat gustów, będzie ona się ciągnęła i ciągnęła, bo ile ludzi tyle gustów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones