Gael García Bernal

7,6
7 360 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gael García Bernal

wiem, że to raczej mało prawdopodobne, ale w końcu kiedyś mówił w wywiadzie, że chciałby odwiedzić przyjaciół w Polsce. Ale jeśli to nie był on to musiał być jego sobowtór!

estate22

o boże !!! ja nie moge chcialabym go zobaczyc na zywo;d

Murron

O Boże. Oby to nie była prawda! Mam nadzieję, że tego nie zrobił, a kiedy rzeczywiście przyjedzie to ja bedę o tym wiedzieć!!! xD :)

estate22

Bo ja wiem, czy byłoby to takie dziwne? Skoro takiemu Farrelowi zdarza się śmigać pod Sukiennicami, to czemu Bernal nie mógłby do nas zawitać, czy on jakiś gorszy? ;)
A tak serio, fajnie by było.

estate22

Moje drogie, zakochane w Gaelu. W Krakowie jest dość znany sobowtór Gaela. Pierwszy raz widziałam go parę lat temu, opowiedziałam o tym przyjaciółce, a ona na to, że na forach internetowych huczy od informacji na jego temat. Parę dni temu w mojej ulubionej knajpie aż pisnęłam na widok faceta, który wyglądał jak Bernal! Kiedy ja nie mogłam złapać tchu po takim przeżyciu, mój chłopak powiedział, że to jego znajomy i w ogóle, czym tu się zachwycać ^^ Gra na bębnie w jakimś zespole. I jest bardziej podobny do Bernala niż sam Bernal ;)

reganm

hehe, wiem o kogo Ci chodzi:) ma tatuaż koło ucha:) kiedyś był barmanem w knajpie kwadrans na grodzkiej (chyba tak się nazywała ta knajpa, chociaż mogę nie pamiętać, bo byłam tam 9 lat temu:P), a potem rzeczywiście grał na bębenku m.in. w aferze na sławkowskiej:P i jest baaaardzo przystojny:)

gager

Ciekawe czy gość zdaje sobie sprawę, że jest znany trochę pod innym względem niż jego twórczość :D

reganm

Jeżeli coś o nim usłyszycie dziewczyny ,to dajcie znać na forum ;) Chętnie bym go zobaczyła ,chociaż w sumie na zdrowy rozum ,z prawdziwym Gaelem nie ma on nic wspólnego ha ha

reganm

Jared Leto też ma w krk swojego sobowtóra:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones