Gael García Bernal

7,6
7 348 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gael García Bernal

a wlasnie bym chciala najbardzije zbrodnie ojca amaro zobaczyc i te zyciorys bo restze filmow jest latwo dostac ja sama juz mam randke z lucy kropke nad I dzienniki motocyklowe i babel niedawno zakupilam na swoje imieninki ;] a teraz w tv poleci amores peros nie widzilam ale slsyzlam dobre opinie na temat tego filmu :):) jeszce bym chciala zobaczyc film fidel ( ejst na allegro bez problmu mozna go zakupic) ale slyszalam kiepske recenzje tego filmu ... moze ktos go ogladal i sie podzieli swoja opinia :):)

mailena

amores jest mistrzowskie :>
a fidela nie widzialam jeszcze niestety.

daze

Amores Perros jest mistrzowskie nie tylko z powpdu gry aktorów ale przede wszystkim z powodu tego kto rezyseruje - sam Alejandro Gonzalez Inarritu, a co do Fidela to taki nienajgorszy nawet niezły dałabym mu 7/10. Pozdrawiam :)

Mroczyna

na allegro wstawili zbrodnie ojca amaro tyle ze uzywana. gdyby ktos byl zainteresowany to wrzucam link: http://www.allegro.pl/search.php?string=zbrodnia+ojca+amaro

daze

nowej zbrodni to teraz nikt nie dostanie :]

Mroczyna

a ja mam nową ZBRODNIE OJAC AMARO (rewelacja), siostra mi zakupiła w Londynie, z polskimi napisami:)))

ewa__81

heh tyle że mi chodziło, że w POlsce to nikt nie dostanie :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones