Gal Gadot

7,8
36 018 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gal Gadot

Z resztą co to za dziwne imię Gal? Czy to jest jakiś skrót? Jak na przykład Wes od Wesleya czy
Brad od Bradleya

nudecroft

Imię męskie jak Gall Anonim? Serio? Gall to przydomek który wziął się od jego prawdopodobnego pochodzenia - Galii, czyli Francji. A Anonim to nie nazwisko tylko druga część przydomku, świadcząca o tym, że jego dane są nieznane.

Dudefix

No faktycznie możesz mieć rację, chyba już sobie przypominam.

nudecroft

Kraj urodzenia Izrael to powinno ci trochę podpowiedzieć ,jak nie to wujek google znajdzie dobrą radę dla ciebie.

CichyMorderca

Umiem dobrze posługiwać się google zapewnia cię ale... nie zawsze mi się chce :) z lenistwa ;)

nudecroft

jak już komuś się nie chcę wpisać 3 słów w googlach to please me sorry ale nie ma już nadziei :)

użytkownik usunięty
nudecroft

Ale chciało ci się zakładać taki durny temat. Gdyby zamiast tego poświęciła ten czas na sprawdzenie w google, nie byłabyś teraz wyśmiewana :D Myśl, myśl, myśl leniuchu.

Tak sądzisz? No dobra.

nudecroft

hahahaha - imię męskie Gall Anonim. Padłem pod stół hahahaha

air87

Wiem, mój błąd; Nie wiem czy to aż takie śmieszne, chyba nie...

nudecroft

ignorancja i braki w wykształceniu zawsze śmieszne ;)

nudecroft

Masz rację to nie jest aż tak śmieszne. To jest jeszcze bardziej śmieszne, niż ci się wydaje :)

nudecroft

hehehehehhehehehe Gall Anonim imie i nazwisko XD XD XD XD. Widzę ktoś tu nie uważał na lekcjach historii XD

nudecroft

My name is Anonim.... Gall Anonim.

Rozwaliłeś mnie :)

nudecroft

Gal to skrócona wersja imienia Galimatias pochodzi od słowa łacińskiego kogel-mogel, chyba rozwiałem wątpliwości ;-)

uglyboy

Być może właśnie tak jest, OK. ;)

nudecroft

szczerze. co za glupi temat.

confused_bastard

Bywają gorsze tematy, nie przesadzaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones