Gal Gadot

7,8
35 946 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gal Gadot

Może ma polskie korzenie, jak pochodzi z Izraela :P

Piotrov_2

Gal was born to a Jewish family in Israel. Her ancestors were Jewish immigrants (from Austria, Czechoslovakia, Germany, and Poland). ;)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Ja tam mam swiadomosc ze duzo Żydów zamieszkuje USA, i tak znam ich nazwiska. Ale też dużo aktorów ma angielskie, niemieckie i włoskie pochodzenie.
Co do tego pierścionka to pomyliłeś mnie z kimś ; p

użytkownik usunięty
joka_2

Opowiedziałem Ci ich praktyki a nie z kimś pomyliłem....

Same naziki zabrały się na filmweb

Piotrov_2

Ona naprawdę ma polskie pochodzenie, wszędzie poza Fw to piszą

marcinmrozowski

Wszędzie poza "FW" to znaczy niby gdzie? W Polsce pewnie tak - oczywiście że tak piszą -, ale to się ani trochę nie liczy. Zawsze jak pojawia się nowa, wschodząca w świecie showbiznesu piękność, to każdy cebulak wierzy, że ma ona polskie pochodzenie. Więcej: jest o tym głęboko przekonany. Gal Gadot bynajmniej nie ma polskich korzeni. Jej rodzina to żydowscy emigranci z Litwy, Białorusi, Austrii, Niemiec i Rosji ale NIE Polski.

aya_rivera

Jak znam życie, ktoś zaraz powie, że "wtedy Białoruś była polska"... ;)

aya_rivera

https://en.wikipedia.org/wiki/Gal_Gadot

aya_rivera

Ma polskie pochodzenie. " Jej przodkowie pochodzili z terenów Austrii, Czech, Niemiec i Polski; babcia ze strony matki mieszka w Warszawie[2]."

Wypad trollu.

aya_rivera

Wszędzie to znaczy nawet pierwszy wynik w Google = Wikipedia.
Możesz sprawdzić też angielską Wikipedię, żeby nie było, że Polacy przypisują sobie pochodzenie każdej gwiazdy Hollywood...

patrol233

http://filing.pl/16-swiatowych-gwiazd-ktore-maja-polskie-pochodzenie/
http://filing.pl/15-gwiazd-polskiego-pochodzenia-part-2/

Piotrov_2

Ma polskie korzenie. Poza tym pojedź do Izraela, dziewczyny tam są naprawdę piękne.

per333

No macie w Izraelu piękne dziewczęta.

per333

Szczerze to rodowite żydówki nie są za ładne. Mieszka tam dużo dziewczyn ze wschodu europy z izraelskim paszportem

Masterboy

Nie wiem czy w XXI wieku istnieje coś "rodowitego". Współcześni Polacy genetycznie w niewielkim stopniu przypominają ludzi z czasów Mieszka I. Badania haploidalne potwierdzają, że bliżej nam do niesłowiańskich Niemców, Węgrów czy Litwinów niż do słowiańskich Rosjan, Serbów czy Słoweńców.
Z Żydami aszkenazyjskimi i sefardyjskimi jest podobnie. Setki lat w rozproszeniu, w różnych środowiskach i masę różnych typów, od blondynek i rudych począwszy, a na brunetkach skończywszy.

Niemniej będąc w Izraelu nie da się nie zauważyć pięknych dziewczyn. Widać je też wśród izraelskich wycieczek odwiedzających Polskę. W Warszawie często się na takie wycieczki natykam na Woli i w Śródmieściu.

Przed wojną też wiele polskich Żydówek uchodziło za piękności. Jedna z takich dziewczyn była przyjaciółką mojej mamy w żeńskim gimnazjum. Najładniejsza w klasie.
Generał Anders "podebrał" piękną dziewczynę Gwidonowi Boruckiemu, za co został przez środowiska emigracyjne po wojnie skrytykowany (autorytet łamał moralne zasady i wiązał się z mężatką). Niektórzy Polacy bardzo lubią kruczo-czarnowłose i ciemnookie niewiasty, a większość Żydówek to właśnie taki typ urody.

per333

Etniczni żydzi wyglądają tak jak arabowie, a tak jak piszesz, że żyjąc setki lat w rozproszeniu są wymieszani etnicznie

Masterboy

Dlatego mówię, że ciężko już używać słowa "rodowity" w odniesieniu do współczesności. Określenie "etniczni Żydzi" też jest ryzykowne, zważywszy na bardzo złożoną etnogenezę współczesnych Żydów.

Genetycznie współcześni Polacy mają co nieco wspólnego z Żydami aszkenazyjskimi, ale już z Żydami sefardyjskimi niemal nic. A przecież obie te grupy wewnętrznie też nigdy nie były jednolite.

Używając słowa "rodowity" od-etymologicznie, możemy stwierdzić, że Żyd aszkenazyjski jest rodowity, jeśli wciąż mieszka na terenach dawnej Rzeczypospolitej, podobnie jak wiele pokoleń jego przodków.

Podobieństwo Żydów do Arabów też jest dyskusyjne. Kiedyś tak, ale 2000 lat życia w rozproszeniu i daleko od Palestyny, niezliczona ilość powinowactw genetycznych z osobami niesemickiego pochodzenia, te wszystkie okoliczności sprawiają, że dziś typy żydowskie różnią się od typów arabskich, i to mocno.



Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Raze

twoja stara też

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Raze

łbia? idź do psychiatry głąbie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
per333

O Chryste..Przestańcie pisać podobne bzdury. Nie bądź żałosny. Gal Gadot nie ma polskich korzeni.

aya_rivera

Ma. Wystarczy trochę poczytać.

azeez_2

Dokładnie - wystarczy poczytać. Czytałam i oglądałam wiele wywiadów z Gal, głównie te w których mówiła o swoich korzeniach.
Nie ma.

aya_rivera

Poza tym, że jej babcia mieszka w Polsce to faktycznie nie ma...

PrzemekLipski

O łał, ok. W takim razie mogę mówić że mam włoskie pochodzenie, bo moja babcia mieszka w Rzymie? Dobrze wiedzieć ;) Idąc logiką polaczków...

aya_rivera

Masz albo kompleksy w związku ze swoją narodowością, albo problem z oczami. http://www.jewishvirtuallibrary.org/gal-gadot

Silvanos

Albo albo, co? ;) Nie mam kompleksów że swoją narodowością ani nie problemów z oczami. Dzięki za troskę. I ponownie: Gal Gadot nie ma polskich korzeni. Nie ważne ile zakompleksionych polaczków będzie się na mnie rzucało z mordą i próbowało wspierać swoją argumentację niedziałającymi linkami - to nijak faktów nie zmieni. Szczęśliwie dla Gal ;)

aya_rivera

Żydowski troll ;)
" Jej przodkowie pochodzili z terenów Austrii, Czech, Niemiec i Polski; babcia ze strony matki mieszka w Warszawie[2]."

Lukasz_Lll

Znudzony cebulak :)

1. Nie jestem Żydówką ani nie jestem trollem.
2. Cytowanie Wikipedii - według której J.D. Salinger ma polskie pochodzenie ze strony ojca co również jej totalną bzdurą- nic nie zmienia.
3. Od dziś będę mówić że mam włoskie i greckie pochodzenie skoro moja babcia ze strony mamy mieszka we Włoszech a druga babcia w Grecji.

Thx za uwagę i zainteresowanie. Papa

aya_rivera

Sama jesteś bzdurą. ;)

Papa. ;)

aya_rivera

Twoja logika jest nietypowa, delikatnie rzecz ujmując. Jej babcia mieszka w Warszawie, pochodzi z Polski, więc chyba ktoś kto pochodzi z Polski ma polskie korzenie. Czy nie? Rzadko spotykam ludzi z taką logiką jak twoja.

per333

mieszkałeś w Izraelu?

Piotrov_2

No, a w Libanie nie zobaczą Wonder Woman - ich strata. Ciekawe co puszczą w zamian może jakieś kino Hezbollahu ?

Piotrov_2

Żydówki są podobno bardzo ładne i to się w tym przypadku potwierdza :P

Piotrov_2

Co jest najbardziej januszowatym elementem tego komentarza?

Piotrov_2

Te Izraelki bardzo urodziwe są Natalia Portman też jest pochodzenia Izraelskiego i też super wygląda.

Piotrov_2

Żydówki poprostu mają ciekawą urodę. To już nie pierwsza piękna tej narodowości. Portman, Ryder, pewnie jeszcze uzbierała by sie niezła liczba.

penetrator1981

Winona i Natalie rzeczywiście są piękne, zwłaszcza Natalie, ale ta Gal to mi się wybitnie nie podoba.

Piotrov_2

Chciałbym, żeby moja żona tak wyglądała. Szkoda, że na świecie wszyscy nie są przystojni i piękni albo inaczej, że nie dostrzegamy i nie stwierdzamy, że każdy jest piękny, zgodnie z cytatem "Piękno jest w oczach patrzącego".

Jest cudowna, idealna.

Piotrov_2

Może i urodziła się w Izraelu, ale rysy absolutnie nie żydowskie. Ja tu widzę raczej piękną Irańską urodę.

Zihat

Większość mieszkańców Izrael nie jest semitami tylko mieszanką Turecko-Europejską która przyjeła Judaizm w kraju o nazwie Hazaria 1500 lat temu.

Słowo antysemityzm oznacza niechęć do grupy rasowej, niestety rozczaruję was większość obywateli Izraela to nie semici.

Piotrov_2

Wg wikipedii babcia od strony mamy, nadal mieszka w Warszawie.

Piotrov_2

Hitler: Żydzi są źli
Gal Gadot *istnieje*
Hitler *confused*

Gameweb

Kurde jaki odkop xD
Dobrze, że robiłem kiedyś tak sensowne tematy xD

Piotrov_2

Raptem 10 lat ¯\_(ツ)_/¯

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones