Gal Gadot

7,8
35 916 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gal Gadot

Mam nadzieję że dostanie jeszcze jakieś dobre role. Chciałbym ją częściej widzieć w telewizji.

AnthonyCole

No i dostała rolę Wonder Woman w filmie Batman vs Superman :P

Puchy11

No wiem ale temat jest stary xD
Mam nadzieję że z tej roli coś będzie a nie 5 min na ekranie

AnthonyCole

Wybije się wybije jest przecież żydówką...

mativandamme

Dokladnie ..bracia w wierze pomogą ;) po na dto jest ładną żydówką co już należy do rzadkości ...

Joseph88

Czasami żałuje, że sam nie jestem żydem...

mativandamme

E tam nie ma czego żałować ;)

Joseph88

To lepiej być polaczkiem - cebulaczkiem ?

mativandamme

Myślałem że jestes kumaty ..pomylilem się nigdy tak nie piszm do mnie nie życze sobie tego - Polacy to naród dumny honorowy , nie złomny i bohaterski dzięki któremu wiele rzeczy w świecie wydarzyło się na plus ..w dziedzinie nauki w dziedzinie wlaki dobra ze złem ...i wiele wiel innych więc drauj se te cebulaczki ..i lepiej zastanów się z czego Izraelici ulepili ciela na pustyni .....

Joseph88

A ja nie pisze o tobie tylko ogólnie. Wiem, że Polska ma swoją historię i dobrze, ale napisz mi co my z tego mamy ? Nic i to dosłownie, rząd nas okrada, za granicą nie mamy zbyt dobrych opinii itd. można by wymieniać tak długo. Polacy też swoje za uszami mają i nie jesteśmy tak honorowi jak ci się wydaje np. Najazd na Czechosłowację, rzeź Ukraińska itp. Także nie wychwalaj tak narodu bo nie ma po co, lecz miewaliśmy chwile wspaniałe i dumne, ale teraz nic z tego nie mamy.

PS. Jezus też był Żydem i co też będziesz gadał o Nim źle ? Są dobrzy Żydzi i źli, tak jak reszta narodowości ( w tym Polacy )

PS II. widać ty mało kumasz, i to ty mnie uraziłeś bardziej niż ja ciebie.

Joseph88

Jak to ujął Józef Piłsudski (na temat Polski i Polaków): "Piękni ludzie, ch*jowy naród." - Taka prawda. Pozdrawiam.

mativandamme

Jak bardzo chcesz zostać Żydem to jest to możliwe :P wygoogluj "konwersja judaizm" i znajdziesz odpowiedzi ;)

Night4Light

Nie dziekuję.

mativandamme

Polać dla mativandamme, dobrze gada. Rząd nas okrada.
Natomiast za granicą wszyscy myślą, że Polacy to złodzieje. Niestety... Polacy wyrabiają złą opinię 'dobrym Polakom', którzy emigrowali za chlebem.
Tak poza tym ja tam nic nie mam do Żydów.

NightWeek

Ja też do Żydów nic nie mam, tylko napisałem że mają dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones