Gareth EdwardsV

Gareth James Edwards

7,2
1 259 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Gareth Edwards

... jego Godzilla to eksplozja niesamowitego wizualnego kunsztu. Potwory jedynie pretekstem, tłem
do ukazania innych historii, obrazów, krótkich aczkolwiek zapadających w pamięc scenek, jak np.
strażacy przebijający się przez drzwi w Las Vegas.

Rewelacyjne pomysły ma ten pan!

użytkownik usunięty
Omnikoron

Jego Godzilla jest fatalnym filmem. Kiepski z niego reżyser.

użytkownik usunięty
Omnikoron

Raczej żałosne pomysły.

Napisała osoba która ocenia Pacific Rim 10/10 i Raid na 7/10.

Ciekawe :]

użytkownik usunięty
Omnikoron

Pacific Rim to znakomicie zrealizowany film rozrywkowy. Raid znakomity film z gatunku martial arts.
A czym jest Godzilla? Jako poważny dramat rodzinny zawodzi, jako rozrywkowy film akcji zawodzi, jako pokaz technicznych fajerwerków również zawodzi.

Okay, opinie są po to, aby każdy miał swoją ;]

Pozdrawiam i wielu udanych seansów życzę ;]

użytkownik usunięty
Omnikoron

A ja życzę dalej tak "udanej" Godzilli bez Godzilli.

fan pacific rim śmiech na sali

użytkownik usunięty
tyskacz87

Nie fan. Gdy mam to porównać jednak do nowej Godzilli to jest to dużo lepsze mimo że Pacific zawiera sporą dawkę infantylności.

Omnikoron

Godzilla w jego wykonaniu to jeden z najbardziej klimatycznych Sfiction ever i najlepsza wersja Godzilli!.Ten rezyser naprawde wie jak krecic zeby bylo ciekawie i oryginalnie ;]..

Omnikoron

Zgadzam się z opinią, jestem jeszcze fanem Star Wars i mam nadzieje że reżyser Rogue One który powstaje zaskoczy wszystkich niedowiarków kręcących nosem

Omnikoron

Prorok jaki czy co? ;-)

Aleś go wyczuł, kolego... "Rogue One" rozwalił system. Mam nadzieję, że Abrams dostał wrzodów z zawiści. Należą mu się za odgrzewanie kotletów.

Omnikoron

Zapeszyłeś. Po Rogue One, od 5 lat cisza

mixererunio

Życie przed nim. Zobaczymy co nam tam przygotuje jeszcze ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones