Garrett Clayton

Gary Michael Clayton

7,2
512 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Garrett Clayton

Czy on wam nie przypomina Zac'a Efrona? Ja nie mogę, mnie strasznie, jeszcze w filmie Teen
Beach Movie, to jakbym widziała tylko Zac'a ;D

PaulaGlee25

Dokładnie to samo miałam :) Z początku zastanawiałam się czy to jest jego brat, ale jednak nie.. szkoda :D bo jest słodki :)

PaulaGlee25

To tak jak ja :) w zapowiedzi filmu myślałam ze to Zack i az czekałam do nastepnej zapowiedzi ;d
w filmie tez czesto myślałam ze to Zack

PaulaGlee25

No z dupy strony chyba ;))

PatrzAleNieZjadaj_

Jak nie widzisz podobieństwa to Twoja sprawa, a nie że od razu musisz komentować i to jeszcze nie za przyjemnie, dla mnie jest podobny i tyle, dla Ciebie nie musi być.

PaulaGlee25

No jak nie musi to nie jest k*rwa swojego zdania nie mogę wyrazić?A po co ty komentujesz

PatrzAleNieZjadaj_

Ale normalnie pisz, a nie jak dzieciak bez kultury.

użytkownik usunięty
PaulaGlee25

Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, więc większej potrzeby wchodzenia w spór na temat tego po co ktoś komentuje jest nie na miejscu.

PaulaGlee25

Łe?
Inteligentny temat numer milionpięćsetstodziewięćset. Ale dobra..
Moim zdaniem Zac Efron się nie umywa. Ot, taki chłopczyk z grzywką, stara się teraz być mężczyzną, ale takim trzeba się urodzić, poza tym nadal ma dosyć pospolitą urodę. A ten typek ma iście antyczne rysy. Bardzo mi się podoba.

użytkownik usunięty
PaulaGlee25

Mi tam Efrona w żadnym calu nie przypomina..nawet pewnie bym o nim nie pomyślała gdyby nie ten temat. Mi to on minimalnie przypomina marną młodszą podróbkę Dave'a Franco.

PaulaGlee25

Według mnie nie są podobni. Zac ma bardziej okrągłą twarz.

PaulaGlee25

Miałam takie samo odczucie. Nawet moja mama tak pomyślała.

PaulaGlee25

Jak była pierwsza część, to też mi się wydawało ze to on :D

PaulaGlee25

Mi przypomina Rogera Moore'a.

PaulaGlee25

Najpopularniejszy temat na Filmwebie to to, że ktoś jest do kogoś podobny. Boże, jaka to żenada!

Może w tym przypadku mają znaczenie starozakonne korzenie obu aktorów i stąd te podobieństwa?

lalala

Po przeczytaniu Waszych komentarzy postanowiłem się dołączyć.
Mnie bardziej przypomina on Luke'a Mitchella(Will Benjamin z ,,H2O wystarczy kropla").
Oboje są bowiem umięśnieni.
Fryzurę natomiast ma bardziej podobną do Jasona Priestley'a(Brandon Walsh) albo też James'a Napiera (Conner McKnight z ,,Power Rangers Dino Thunder").
Można powiedzieć że ma trochę z aparycji każdego z nich:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones