Garrett Hedlund

Garrett John Hedlund

7,4
8 598 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Garrett Hedlund

parę dni temu w nocy postanowiłam obejrzeć eragona i w momencie gdy pojawia się Garrett pomyślałam''niezły towar''.. Potem, gdy łyknęłam jego filmografię okazał się dla mnie takim aktorem-niespodzianką. Oglądałam już kiedyś Czterech Braci i Troję, ale jakoś nie pamiętałam go z tamtych filmów. Teraz muszę stwierdzić, że jest wart, by nazywać go aktorem. Bo każdej postaci potrafi wypracować charakterystyczny dla niej sposób bycia i charakter, nie gra samego siebie jak niektóre wieeeelkie gwiazdy Hollywood. Szkoda, że jest tak mało znany..

emmeline37

Ja miała podobnie muszę ci powiedzieć ^^ Po raz pierwszy zobaczyłam go w Eragonie i już byłam jego xDD
A najlepsze jest to, że wcześniej z milion razy oglądałam Troje i go nie wyłapałam...
Jednak wydaje mi się, że Tron: Dziedzictwo przyniesie mu sławę na jaką chłopaczyna zasługuje ^^

roxy05

Dokładnie... Oglądałam Troję niezliczoną ilość razy i nigdy nie zwróciłam uwagi na Garrett'a. Wydaje mi się to niemożliwe. A co do filmografii, także przeglądnęłam ją niedawno i...Miłe zaskoczenie ;)

Kanterial

no bo on tam w sumie małą rólkę odgrywa ^^
Ale foty ma boooskie...nie chwalić się, ale chyba nie ma foty na necie której ja na kompie nie mam...
moja kupela już mnie psychofanka nazwała xD

roxy05

a ja ci się nie dziwię ;) odkąd zobaczyłam Garretta mam wrażenie, że będe na maksa wybredna w stosunku do facetów - też chcę takiego przystojniaka ^^

emmeline37

No to tak samo tak ja...jak chłopak nie ma tak idealnie prostego nosa, tych zębów i tych boskich oczu to niech się nawet do mnie nie zbliża xDD

roxy05

haha xD Mocne. Garrett to najseksowniejszy facet na ziemi. Pattinson to przy nim prostaczek.

emmeline37

O, widzę, że nie jestem w tym temacie odosobniona :) Mnie też bardzo podoba się Garrett i jego gra aktorska :) A z tym Pattinsonem to prawda. No wiecie, po prostu nie trawię jakoś tego człowieka ;)

black_eye

Garrett jest jedyny w swoim rodzaju, nie zeszmacił się w Zmierzchu. A co do Edzia, no hmm.. jeśli o mnie chodzi - kojarzy mi się juz tylko z jego sweetaśnymi fankami. A Garrett zachowuje klasę.

emmeline37

Pattinson albo jak ja go nazywam Patinfon jest BEZNADZIEJNY!!!
Ja w ogóle nie rozumiem jak on się może komukolwiek podobać, z tym swoim szczękościskiem i w ogóle xD
Za to Garrecik...ach...no cudo: prosty nos, genialne zęby i to spojrzenie za które jestem gotowa zabić ^^"
Po prostu bóg grecki w ludzkiej skórze, do tego jego talent aktorski nie ma sobie równych.

roxy05

Tylko nie bóg grecki ;P O ile pamiętam właśnie tak w "Zmierzchu" opisywany był Edward, a jak już wyżej wspomniałam nie trawię tej książki, tego filmu no i odtwórcy roli Edwarda, Pattinsona. Ale to tak między nami ;)

roxy05

bez kitu ^^ rodzice Garretta to artyści..

emmeline37

Zgadzam się!!!
Należy państwu Hedlund pogratulować kunsztu xDDD

Dla mnie to i tak bóg grecki w ludzkiej skórze...pierdzielic Zmierzch i Edka.

roxy05

jedynm słowem - Garrett to poprostu super ciacho..

http://oi52.tinypic.com/eq6kw0.jpg

emmeline37

Hahahhahaha!!
Genialna fota!!!
Chciałabym wam pokazać takie boskie zdjątko Garrecika, ale niestety coś się nie chce zhostowac i nic z tego nie będzie. Ale gdy tylko mi się uda to na pewno pokaże!

roxy05

no dzięki, sama stworzyłam ^^ jak ci się uda to pokaż, ale podejrzewam, że wszystkie zdjęcia garretta mam w jednym paluszku, więc może je znam.

emmeline37

Normalnie ideał faceta ;) Nie dość że przystojny, to jeszcze świetnie gra ;)

black_eye

no jasne ; )

emmeline37

Fota jest z liceum gdzie on z kolegami ze szkoły jest na jakiś zawodach sportowych chyba, i wszyscy są w takich żółtych bluzach...może widziałaś?

roxy05

nie xD znajdź, proszę! Ja znalazłam takie

http://garrett.fansite.free.fr/youth___high_school2/teen_mag_2000_article_scan_1 .jpg

roxy05

tak BTW to właśnie oglądam jakiś wywiad z nim na YT. Ma zawalisty śmiech xD

emmeline37

o matko kochana!!!!
Co za boooskie zdjęcie!!!!!!!
Udało mi się!!!
Patrzcie:
http://img524.imageshack.us/img524/2474/47464461606551061524661.jpg

emmeline37

Właśnie tym śmiechem rozwalił mnie w "Czterech Braciach". Mowa o scenie, gdy Bobby wyśmiewał Angela chcącego iść do La Vida Loki ;)

black_eye

O tak...ten śmiech jest po prostu jedyny w swoim rodzaju xD

black_eye

ale nie o ten śmiech mi chodzi xD W czterech braciach miał inny, a w tym wywiadzie śmiechu warte - niski męski głos i taki wysoki śmiech : ) BTW niezła fota, widzę, że Garrett był blondasem ; )

emmeline37

A podałabyś linka do tego wywiadu? ;)

black_eye

a znasz angielski?
http://www.youtube.com/watch?v=Bj4rGV7n5fA

emmeline37

Zapewniam Cię że co najmniej 50% i tak nie zrozumiem ale dla niego warto się poświęcić ;)

black_eye

ale ja moge ci powiedzieć : ) jestem na C2, to coś tam rozumiem.... ; ))

emmeline37

Hahaha...faktycznie śmiech ma niezastąpiony w tym wywiadzie xD

roxy05

takie IHIHIHI xD troche to do niego nie pasuje, ale i tak jest sweet.
BTW, z tego wywiadu wnioskuję, ze Garrett miał ciężkie dzieciństwo ; ) Mówi, że razem z rodzeństwem na farmie musieli chodzić koło elektrycznego ogrodzenia i zabijać krety, które złapały sie w pułapkę, bo ojciec im kazał.

emmeline37

No nie pasuje do niego, wole ten z Czterech Braci.
No wiesz, życie na farmie jest z reguły ciężkie.

roxy05

wiem, wiem : ) na pewno nie jest łatwo. kurde, obejrzałabym Trona..

emmeline37

Jeszcze nie widziałaś??
Na serio polecam...jak to moja kumpela powiedziała: "Kiedy zdejmował koszulkę to twój fotel był mokry" xDD

roxy05

ahahaha, aż tak? : ) Jakoś nie mam czasu, może w weekend.. I G. troszke kiepsko tam zagrał. Mówią ogólnie, że gra aktorska w tym filmie jest nieciekawa, a całokształt najbardziej może sie pochwalić efektami.

emmeline37

Znaczy wiesz...ja na ten film poszłam tylko ze względu na Garretta, ale powiem szczerze, ze efekty robią cholernie duże wrażenie.

roxy05

efekty tak, widziałam po trailerze i urywkach z filmu. Ale fabuła jakoś chyba nie zapiera tchu w piersiach. Jak myślisz?

emmeline37

Fabuła jest taka sobie...przewidywalna i w ogóle. Ale film ogląda się fajnie.

roxy05

a mogę Cię prosić o spoilera? : ) Co się stało z tym całym jego ojcem i jak sie ten film skończył.

emmeline37

No więc:
Ojciec pomógł mu i tej dziewczynie uciec z Sieci, wchłaniając tego swojego sobowtóra, ale jednocześnie zginął. No i Sam przejął firmę i w sumie kończy sie tak, ze jedzie motorem o wschodzie słońca z tą dziewczyną.

roxy05

No jasne, wiadomo było, że ktoś zginie ; ) Przewidywalne. Ale 'On The Road' muszę obejrzeć, albo chociaż przeczytać książkę za nieocenioną radą mojego kochanego, starszego brata.

emmeline37

No ja to nawet nie wiem o czym to jest, co to jest i w ogóle nic o tym nie wiem...chyba sobie zamówię książkę albo cos bo musze wiedzieć.

roxy05

poczytaj sobie na necie : ) zapowiada się ciekawie. I jest już kilka pierwszych zdjęć z planu(z Garrettem ; )) także jak znajdę to ci podeślę.

emmeline37

wiesz co a może pisz na gadu, co? Bo tak na forum to tak jakos....no nawet nie wiem jak to nazwać xD
me gadu: 11379558

roxy05

Co do TRONA.... Myślę, że zainteresuje Was ten link :) http://alionline.2ap.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=120:tron-dz iedzictwo--tron-legacy-2010&catid=9:science-fiction&Itemid=12

black_eye

kocham cię za ten link, ale nie działa xD

roxy05

http://www.youtube.com/watch?v=nR--N0EZuWw&feature=related

w tym wywiadzie taki z niego słodziak.. :))))

roxy05

O kurczę... Jak sprawdzałam kilka dni temu to działało...

black_eye

może usunęli albo uszkodzili...

roxy05

Które ma on miejsce w rankingu top aktorów?

black_eye

ooo...a nawet nie wiem powiem szaczerze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones