George LucasI

George Walton Lucas Jr.

7,6
4 368 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby George Lucas

Znany reżyser z trylogii Star Wars.Lucas kręci świetne filmy Sci-Fi,niedługo bo 2008 roku będzie Indiana Jones.Podobają mi się wszystkie części,czy czwarta też????????????????Nie wiem ci,co wiedzą niech mi powiedzą.Chciał bym wiedzieć czy ta najnowsza część będzie faja,albo fajniejsza.Star Wars było najlepszym filmem według mnie.Wszystkie części były super.Możecie mi powiedzieć czy Lusas planuje zrobi 7,8 część trylogii.

Pif_Paf

czesci ma byc od 7 do 12 ale czy to wypali. alenawet gdyby to ostatnie czesci nie beda jego autorstwa bo nie zdarzy ich nagrac.... facet ma sporo latek na karku a poprzednie czesci nagrywal przez prawie 30 lat

Darth_Vader_8

No takie chodzą glosy,ja chciał bym żeby powstały dalsze części,ale trochę może się zrobić nudno że będzie kilkaset części.Zajrzyj na mojego bloga może będziesz miał pomysł na scenariusz(napisz go na ostatnim dodanym temacie,możesz skometowac też pozostałe temat).

użytkownik usunięty
Pif_Paf

Poza Star Wars Episode IV, no i może jeszcze Episode III, to nic wielkiego nie nakręcił. Jeżeli chodzi o scenariusz to jest o wiele lepeiej oprócz Star Wars, trylogia Indiany Jonesa i kilku innych filmów jak najbardziej w porządku. Do tego ma gość smykałkę.

Marek, a ogladales znakomity THX 1138? To klasyka sf. Wiekszosc pozniejszych filmow sf czerpala garsciami wlasnie z tego filmu Lucasa. Polecam obejrzec. To absolutnie co innego niz Gwiezdne wojny.

Pif_Paf

lUCAS ZREZYGNUJE Z KRĘCENIA DALSZYCH CZĘŚCI BO ZASTANÓWICIE SIĘ MUSIAŁBY BYĆ O lUCKU lEI I hANIE sOLO A ONI JUŻ SĄ STARZY

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones