Giancarlo EspositoI

Giancarlo Giusseppi Alessandro Esposito

8,6
27 961 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Giancarlo Esposito

Breaking Bad

użytkownik usunięty

Dziwne, że jeszcze nikt nie napisał tutaj nic na temat jego bardzo dobrej roli w Breaking Bad.
Ciekawe, co się wydarzy w 4 sezonie.

użytkownik usunięty

Tak jak mogłem się spodziewać. Sukinsyn postarał się :)

użytkownik usunięty

Świetna rola w BB... az sie zdziwilem gry weszlem na jego profil i zobaczylem to zdjecie :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andros_filmweb

No szkoda :( świetna inspirująca postać, jedna z lepszych w serialu. Brawo GIANCARLO za świetną grę !!!

wojtekbis_2

Udowodnil ze ciezka praca mozna osiagnac naprawde duzo :):):)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Andros_filmweb

po jaka cholerę baranie jeden zdradzasz zakończenie, pisz następnym razem spoiler itp dzięciole

Andros_filmweb

Dokładnie! Dzięki za zjebke końcówki...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Faktycznie, rola świetna. Gra spokojnego, sprytnego, mądrego i bardzo przebiegłego gangstera. Człowieka, który jest przygotowany na wszystko. Faceta z przestępczego półświatka, który sprawy rozwiązuje bez użycia siły - dyplomata. W dodatku ten przejmujący głos. Jedna z barwniejszych postaci - świetna rola. Wielka szkoda, że postanowili go uśmiercić.

użytkownik usunięty
BUNCH

Tak to zazwyczaj bywa w serialach, nawet tych najwybitniejszych, że aby główne postacie mogły nadal egzystować, muszą zostać zlikwidowane niektóre niedogodności. On był jedną z nich. W 5 sezonie nie byłby raczej potrzebny, ze względu na wątek Hanka i DEA. A jakoś wątki poboczne trzeba poprowadzić...
W każdym bądź razie, genialna rola, rest in peace :D

Tak, zgadzam się. Tylko mi to się nie podoba z racji tego, że dla bohatera filmu lepiej być już nie mogło.
Pracował u ugodowego gangstera-biznesmena, który płacił mu krocie.
I gdyby on (bohater) nie spierniczył tego, nic by mu nie groziło.
Miał świetne położenie, sam je zepsuł. I to mnie gryzie bo mało kto by się tak zachował.
Jeśli Walter w piątym sezonie będzie nadal chciał gotować metę to ten serial dużo dla mnie straci.

No powiedz czy nie mam racji?

BUNCH

@BlueSilesia Człowiek tylko musi się denerwować na tego typu głupie posty...
Czy zakończyłeś oglądanie na 2 czy 3 sezonie , że pieprzysz o tym że Walt wszystko zepsuł, a mógł sobie tam gotować. Tu nawet nie trzeba się zastanawiać (bo było to podane na tacy) że Walter miał nauczyć Gale techniki i dostałbym kulkę w łeb.
A dwa co do tego gotowania mety w 5 sezonie. Ten serial o tym jest i jakby przystali ją gotować to ciekawy jestem o czym by był ? O wydziale DEA , gdzie przeplatany będzie wątek syna downa i myjni samochodowej ?
Naprawdę weź człowieku w twoim przypadku zastanów się 100 razy zanim coś kolejny raz wyskrobiesz...

Bones1909

edit: ad był do @BUNCH

BUNCH

Właściwie to Jessie wszystko zepsuł, on chciał zabić morderców chłopca.

Ej a tak na serio, nikomu z Was nie przypomniał w tym serialu Baracka Obamy? Tzn. mam na myśli z wyglądu :D Mi się tam np troszkę skojarzył ;D

AceOfSpades

właśnie ostatnio oglądając odcinek jak go wysadziło, o tym samym pomyślałam! bądź co bądź jego rola była fantastycznie odegrana, brawo:)

Po tym serialu zainteresowałem się tym aktorem. Świetny aktor! Czytając jego listę pfilmów, dopiero przypominałem sobie jego role, np The Box

jego twarz pokerzysty i te sztuczne uśmiechy były nieziemskie :) moim zdaniem wszyscy w BB grają naprawdę dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones