Giancarlo EspositoI

Giancarlo Giusseppi Alessandro Esposito

8,5
28 457 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Giancarlo Esposito

To on powinien dostać nagrodę za najlepszą rolę drugoplanową w "Breaking Bad". Postać Gusa Fringa którą odgrywał była tak niesamowita i charyzmatyczna. Aaron Paul tym razem nie zasłużył na tę statuetkę. :P

dirt16

Chciałam napisać to samo, zdecydowanie Emmy powinno być jego! Aktorstwo najwyższych lotów, udało mu się stworzyć najbardziej niesamowitą postać ze wszystkich seriali jakie oglądałam, a trochę ich było ;) Bardzo żałuję, że nie dostał tej nagrody, bo chyba nie można bardziej na nią zasłużyć. Przebił wszystkich w Breaking Bad, włącznie z Aaronem i Bryanem.

corialote

Mam nadzieję, że przynajmniej Złoty Glob dostanie. Taka rola nie może odejść bez nagrody.

dirt16

Też mam taką nadzieję. Na pewno wygrana zwiększyłaby jego "popularność", a co za tym idzie - mielibyśmy większe szanse na zobaczenie go w kolejnej produkcji w jakiejś znaczącej roli. Po pilocie Revolution muszę stwierdzić, że jedyne, co mi się podoba w tym serialu, to postać Giancarlo, który oczywiście gra świetnie, ale wolałabym zobaczyć go w czymś na miarę Breaking Bad.

corialote

Jednak Giancarlo nie otrzyma Złotego Globu, nie dostał nawet nominacji. :(
Ponadto Aaron Paul również nie znalazł się na liście nominowanych. To jest totalnie niesprawiedliwe. Kto to wszystko organizuje? Nie potrafią dostrzec tak genialnej roli. :(

dirt16

Nominacje do mógł dostać, ale do Złotych Globów 2012, a nie 2013. Postać Gusa odpadła w czwartym sezonie. Cranston teraz dostał nominację za sezon 5, a nie 4.

dirt16

Paul sam przyznał, że nie zasłuzył na ta nagrodę :D

dirt16

swietny aktror, pierwszy raz go zobaczylam w Once Upon a Time. Chyba jednak musze w koncu obejrzec Breaking Bad ;)

anjaanais

Obejrzyj koniecznie, ten serial to arcydzieło. A Giancarlo w roli Gusa powala na kolana ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones