Goran Višnjić

7,1
3 131 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Goran Višnjić

193cm ??????
jaki on wysokiiii xD
ogólnie bardzo przystojny :D ma bardzo ładne oczy ;]

Flicka

Hipnotyzujące. ;P

Flicka

jeśli każdy chorwat tak wyglada to ja emigruję:) szkoda ze taki przystojny facet ma żonę rybę, która zamiast ust ma pontony:)

Flicka

Piękny jest ^^ niezaprzeczalnie. Przed chwilą zobaczyłam jaką ma żonę i aż mi ręce opadły... jak można sobie tak twarz poturbować x/ Musi ją bardzo kochać...

inoue

"szkoda ze taki przystojny facet ma żonę rybę, która zamiast ust ma pontony"- ha ha dobre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak musi faktycznie bardzo ją kochać. taki z niej maszkaron.....(miała jakiś operacje plastyczną????czy ona po prostu taka "piękna" jest?????)jestem ciekawa ile ma lat? dobra nie oceniam bo sama urodą nie grzeszę

wolvi24

wiec ryj maszkaronie...nie oceniaj

poza tym może dla Ciebie to dziwne ale niektórzy nie kierują się przy wyborze partnera życiowego - ''pięknymi oczkami''

użytkownik usunięty
Flicka

zgadzam sie z Wami. goran jest mega giga przystojny!!!!powinien wygrywac wszelkie rankingi. a co do jego zony..no coz nie wiem co powiedziec moze taki ma gust, moze bardzo ja kocha????

jak widzę takie komentarze pierdolniętych nastolatek z kiślem w majtach na widok blada pyda czy kluneja to robi mnie sie słabo ...

pan_cogito14

a mi się niedobrze robi jak czytam Twoje komentarze żałosny człowieczku. otóż nastolatką już nie jestem,i może się zdziwisz ale przy wyborze obecnego partnera życiowego nie kierowałam się "pięknymi oczkami". i nie wmówisz mi że nigdy nie oceniałeś kobiety po wyglądzie. także spier... koleś odemnie bo będę sobie wypisywać co mi się podoba!

wolvi24

najlepiej napisz sobie na czole 'jestem głupią odmóżdzoną pizdą' ...raz w zyciu napiszesz cos prawdziwego i mądrego...

pan_cogito14

a jeszcze dodam kretynki że żone ma interesującą i wcale nie brzydką ;) ciekawy za to jestem waszych tłustych dup i krzywych wielorybich paszcz

pozdro

użytkownik usunięty
pan_cogito14

haha! ulzylo Ci? tak jak volvi nie jestem nastolatka i mam prawo pisac komentarze jakie chce.

Flicka

jest niesamowicie przystojny. ma piękne oczy. jak go zobaczyłam pierwszy raz w "ostrym dyżurze" to aż zaniemówiłam ;)

aaako

także go polubiłam, to moja ulubiona postać w "Ostrym dyżurze" :) ma piękne smutne oczy... zazdroszczę jego zonie:)

Othyim_Lunarsa

jest naprawde fajny tez jego lubie w ostrym duzuze jest tam taki slodki =*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones