Goran Višnjić

7,1
3 133 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Goran Višnjić

zajebiscie go nie lubie! ze niby on gra w "er" od 1994? GDZIE?

pani_racja

a gra :P
jako doktor Luka Kovac, tylko, że kłóciłabym się co do tego roku... wydaję mi się, że pojawil się, gdy mówili coś o 1999, a nie 1994... no, ale nie wazne :P
jeśli chcesz sie przekonac to teraz oglądnij jeden odcinek, raczej napewno w nim będzie :P
tylko w sumie to nie wiem po co, skoro go nie lubisz :P

pani_racja

Gra w ER, ale nie od 94 roku tylko od 99. Serial jest z 94, ale w późniejszych latach pojawiali się nowi aktorzy. Zresztą w filmografii zawsze jest podawany rok produkcji filmu/serialu a nie rok w którym gra aktor w konkretnym obrazie.
Nie trzeba być GENIUSZEM by to wiedzieć...

użytkownik usunięty
pani_racja

TRZEBA BYĆ IDIOTĄ ŻEBY TAK PISAĆ!TO JEST LOGICZNE ŻE PISZĄ ROK PRODUKCJI...

pani_racja

hmm, zabardzo nie rozumiem jak można pisać, ze sie kogoś strasznie nie lubi, a mieć go w 'ulubionych'...

_Agnieszka_

ja też ja go nie lubie, a na dodatek jest strasznie brzydki.

Kasia_30

A ja go lubię :)) Szczególnie za Hamleta, którego miałam okazję oglądać jakiś czas temu w Chorwacji :))

użytkownik usunięty
Kasia_30

Nie chciałabym ciebie widzieć!!! Jak możesz powiedzieć,że on jest strasznie brzydki????? Ten facet to jeden z najprzystojniejszych facetów jakich widziałam i milionom kobiet się podoba i przypuszczam,że męzczyznom też a ty wypisujesz takie bzdury! Chciałabym poznać twój ideał męskiej urody. Może to Woody Allen albo Rysio z Klanu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones