Grażyna Torbicka

Grażyna Loska

5,7
118 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grażyna Torbicka

Uważam że Grażyna Torbicka jest najpiękniejszą kobietą na świecie.Proszę okomenty.

izaaks

Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości: to najpiękniejsza, a i niegłupia kobieta świata.Dziwię się tylko, jak może wytrzymać w TVP z minoderyjną dyrektorką,Niną T.

użytkownik usunięty
izaaks

może nie najpiękniejsza ale ma w sobie coś

izaaks

na świecie nie ma najpiekniejszych kobiet...każdy ma swoj gust,a z nim jeszcze nikt nie wygrał...

izaaks

Jak tak patrzyłem wczoraj na te misski, to Torbicka była od mniej więcej połowy co najmniej 2 razy piękniejsza - jest po prostu zjawiskowa :)

Sir_Shrek

a ja akurat zapamietalem te wybory miss swiata w wawie w 2006 i bylem w szoku jak pokazali z bliska twarz torbickiej z bliska , niestety uplyw czsu widoczny byl na szyi dosc okrutnie , ale ma meza lekarza to pewnie sobie juz co nieco poprawila a ma 51 lat wiec pewnie sporo poprawiła .
A poza wygladem to wciaz ma klase i jest sympatyczna choc to taki dinozaur telewizyjny

hdsr32

Uważam że to jest najlepsza polska konferansjerka, ma klase, zna tyle języków obcych.
Żadna Dżoana Krupa albo Kinia Rusin jej do pięt nie sięga.

izaaks

e... no fakt, do dziś mam słabość do niej, ma klasę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones