Grant Nieporte

Grant Edward Nieporte

6,9
193 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Grant Nieporte

Grant Nieporte napisał scenariusz do filmu ''Seven Pounds'' tym samym pokazał,że Sabrina Nastoletnia Czarownica to tylko był przedsmak jego umiejętności twórczych.Tak intrygującego filmu na podstawie scenariuszu Grant Nieporte bardzooo dawno nie widziałem...

santiago_5

czyli "Seven Pounds" to jego debiut kinowy:) genialny scenariusz, aż trudno uwierzyć że to jego pierwszy raz..

Pauleta

dokładnie. jestem ciekawe co nam jeszcze pokaże.

IHeartDropDead

a ja życzę mu, żeby przestał i żeby to było jego jedyne, a za razem życiowe dzieło...

bartoss87

a ja jeszcze nic nie moge powiedziec, za siedem dusz sie dopiero bede zabierac :)

santiago_5

mi sie wydaje, ze pewnie miał jakieś krótkie filmy na swym koncie, tylko jak to sprawdzić?

vasil_zajcev

Jeżeli mam go oceniać za pomocą "Seven Pounds" to zrobi mnóstwo przewidywalnych, słabych i typowo Hollywoodzkich filmów, których nawet Amerykanie mają dość...

Ultor

-.-
a co masz do seven pounds?

vasil_zajcev

Wiesz, gdybym nie odczuwał przesytu Hollywoodu w Hollywoodzie i prawienia morałów w postaci bajeczki to pewnie bym wytrzymał. Tym bardziej, że fakt znania zakończenia nie psuje mi oglądania filmu (znaczy, zależy jakiego), a Harrelson daje całkiem niezły popis.

santiago_5

Cóż by tu powiedzieć Seven Pounds to swietny film i naprawdę wywiązał się ze swojej roli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones