Green Day

9,7
3 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Green Day

THE FORGOTTEN

użytkownik usunięty

Co sądzicie o tej piosence?! Dla mnie cudownaaaaa!!! Kocham Green Day'a i Sage Zmierzch a ta piosenka jest na ścieżce dźwiękowej z Przed Świtem -część 2-


Jak wam sie podoba?! Ja ją kochaaam!!!

Jak dla mnie Forgotten jest słabe i okropnie nudne, ale w sumie to ja po prostu nie lubię wolnych piosenek, więc może dlatego. Mam nadzieję, że reszta albumu będzie lepsza.
A teledysk do Stray Heart ? Podoba ci się? Trochę szkoda, że zespół się w nim nie pojawia. Jak go oglądałam miałam nadzieję, ze może pojawią się w tym barze do którego wchodzi główny bohater, że po prostu będą tam grać w tle, no ale nie było ich. Piosenka jest całkiem fajna, taka wesoła, ale teledysk nie przypadł mi do gustu. W sumie to wszystkie dotychczas wydane teledyski z trylogii są słabe (wg mnie).

użytkownik usunięty
gugugg

Ja kocham KILL THE DJ!!! A tobie sie podoba?

Jest OK, ale od początku chciałam, żeby "let yourself go " miało teledysk - wg mnie to jest najlepsza piosenka na UNO.
A poza tym DOS jest dużo lepsze od UNO.

użytkownik usunięty
gugugg

Ja kocham wszystkie płyty GD

Znasz Kerplunk? Jaka jest Twoja ulubiona piosenka z tej płyty?

użytkownik usunięty
Flaker

Best Thing In Town

♥♥♥♥♥

gugugg

The Forgotten chyba miało być podobne do Good Riddance ale raczej im nie wyszło. I jeszcze do tego Zmierzch w teledysku. Rozpacz :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones