Green Day

9,7
3 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Green Day

Co sądzicie o UNO! i DOS! ??? Ja przesłuchałem obie te płyty i muszę powiedzieć, że są super. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły, te solówki BJ są naprawdę godne wysłuchania. Każdy kawałek z tych płyt jest inny, energiczny i daję niesamowitego kopa. Myślę, że TRE! będzie równie powalające jak poprzedniki :) Jak to powiedział BJ: " Jesteśmy w najlepszym okresie i nagrywamy najlepsze piosenki, będziemy epiccy jak cholera". A Rob Cavalho dodał: " Trzeba mieć jaja, żeby zrobić coś takiego " :) ... I jak na razie tak jest :)

Jakie piosenki wam najbardziej przypadły do gustu ? :)

luki159

Moim zdaniem UNO jest najsłabsze i takie trochę nudne, TRE jest OK, a najlepsze jest DOS.
Kiedyś przypadkiem trafiłam na you tube na "Holiday' kurde szkoda, że już nie robią takich piosenek jak na "American Idiot". Trylogia jest całkiem inna, nie przypomina nawet "21st century breakdown". Nie wiem, czy to dobrze, fajnie by było posłuchać jeszcze kiedyś takiego "mocniejszego" Green Day, ale chyba się już na to nie zapowiada - robią co raz spokojniejsze i weselsze piosenki, takie "do radia".

gugugg

Mnie najbardziej denerwuje, że na albumach, Jason White jest podany jak oficjalny członek zespołu. Dla mnie Green Day zawsze będzie trio, nie wiem czemu ale go nie lubię. :D Właściwie to odkąd doszedł do zespołu, to ich nowsze piosenki zaczęły u mnie tracić w oczach,

Flaker

On gra z nimi od około 2000 roku. I to on jest w Green Day gitarzystą przewodzącym, nie Billie Joe. Ja myślę, że zasłużył na to żeby go w końcu uznano za oficjalnego członka zespołu.
Poza tym to nie jego wina, że piosenki Green Day są co raz słabsze. Akurat tak wyszło, że od płyty "Warning" grają coś co się nazywa pop punk. Dołączenie Jasona do zespołu nie ma z tym nic wspólnego.
Którą płytę najbardziej lubisz ?

gugugg

Wiem, wiem że gra z nimi od Warninga. Poza tym ja bym płyty American Idiot nie nazwał pop punkiem.
Jakoś nie pasuje mi do image zespołu. Dla mnie Green Day zawsze będzie trio, jestem tradycjonalistą :D

Flaker

Najbardziej lubię Kerplunka, na równi z Insomniacem. Zaraz za nimi Dookie.

Flaker

A jak podoba ci się trylogia ?

gugugg

Trylogia nie jest znowu taka zła ale rewelacyjna też nie jest. Gdyby zrobili jeden album i wybrali najlepsze piosenki jak np: Let yourself go , Stop when the red lighst flash, Stray Heart, Lazy Bones czy 99 revolutions to byłby całkiem niezły. Od Warninga Green Day chcieli na siłe robić albumy z Jasonem ale stracili te swoje brzmienie z lat 90. :( nawet teraz te stare piosenki nie brzmią tak jak kiedyś bo za bardzo słychać w nich gitare Jasona. Szkoda.

gugugg

Uno, Dos i Tre jako całość nie porywają tak jak 21st CB, jednak są tam pojedyncze kawałki które na prawdę wpadają w ucho. Mam nadzieję, że w tym roku wyjdzie ta przewidywana przez wiele osób nowa płyta i pokażą coś z przytupem ale w starym stylu :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones