Green Day

9,7
3 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Green Day

Nie uważacie, że lepiej byłoby gdyby panowie wydali jedną płytkę zamiast trylogii ?
Wg mnie wydali za dużo materiału, który nie jest tak chwytliwy jak poprzednie płyty. Miał być spektakularny powrót a wyszło trochę słabo. Szkoda bo GD to jeden z moich ulubionych zespołów.

Zamieniłabym trylogie na jedną płytę, która nazywałaby sie "Nuclear Family".
I miałaby 12 piosenek:
1 Nuclear family
2 Let yourself go
3 Amy
4 Dirty rotten bastards
5 99 revolutions
6 F*ck time
7 Makeout party
8 Ashley
9 Lazy bones
10 Lady Cobra
11 Stray heart
12 See you tonight

A wy jakie piosenki i tytuł wybralibyście na taką pojedynczą płytę?

gugugg

Ja jestem zadowolony z całej trylogii, szczególnie z DOS!. Świetna płyta z energicznymi kawałkami, które dają kopa i poprawiają samopoczucie (przynajmniej w moim wypadku), chociaż każda płyta ma w sobie coś wyjątkowego i na każdej płycie znajdują się piosenki na które warto zwrócić uwagę.
A gdybym miał wybrać piosenki, które znalazłyby się na jednej płycie to byłoby ich tak .. yyy ... ok. 20 :D Na pewno byłyby wśród nich wszystkie, które Ty wymieniłaś z wyjątkiem "Amy" i "See You Tonight", choć uważam, że każda piosenka z tej trylogii jest świetna. Jestem fanem tego zespołu i jeszcze nie spotkałem się z piosenką Green Day'a, która by mi się nie podobała :) A mam wszystkie ich płyty, więc ... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones