Greg Grunberg

Gregory Phillip Grunberg

6,3
2 180 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Greg Grunberg

Nie ogladalem z nim wielu filmow, poniewaz nie bede sie trudzil, aby wglebic sie w gre aktorska tego czlowieka. W Heroesach grał najgorzej, jedna i ta sama mina ( Co sie dzieje ? ), zawsze zdziwiony, nieprzytomny, zadnych emocji nie potrafi z siebie "wydusic", zona go zdradza (w serialu ) - on ma to gdzies.

Kiedy go zobaczylem w House MD, jego fatalna gre aktorska, to az mi szczena opadła . . . Znowu jedna i ta sama mina! W kazdym serialu tak samo gra! W House umarła mu żona, ale po 1 minucie o tym zapomniał i już był wesoły !

2/10

Bobey

Oceniasz aktora po dwóch serialach? To tak jak bym popatrzyła na kanapkę i stwierdziła, że jest obrzydliwa, a nawet jej nie skosztowała.
Jeśli naprawdę chcesz już krytykować kogokolwiek to się w pierw o nim czegoś więcej dowiedź, oglądnij chodź parę filmów z jego udziałem. Skąd wiesz, czy gdzieś nie zrobił innej miny? Nie, nie możesz tego wiedzieć bo NIE OGLĄDAŁEŚ.
Więc poroszę kulturalnie, jak na człowieka przystało, żebyś przed napisaniem takiego komentarza, dowiedział się, czemu naprawdę go nie lubisz... Trochę dziwny argument, jak na tak niską ocenę, jaką dałeś, a przypominam, było to 2/10.

"Kiedy go zobaczylem w House MD, jego fatalna gre aktorska, to az mi szczena opadła . . ."

Nie mogę się z tobą tu zgodzić. Swoją rolę odegrał dobrze. Może to nie było arcydzieło świata filmowego, lecz nie było tak źle, jak piszesz.
Umiał wyrazić swoje zdziwienie, zaskoczenie oraz smutki. W chwilach radości w serialu miał uśmiech na twarzy.

Oni_chan

Heej ^^

A w którym odcinku/sezonie Hausa można go zobaczyć >?
Bo jestem fanką Hausa jak i jego ;DD

GosSa_

ta, też chętnie się dowiem ;)

a tego gościa, nie wiem czemu, nie mogę przetrawić, wkurza mnie sam jego wygląd ;P

szuszu_3

Hehe ja kupowalam cały 2 sezon House Md z gazety Wyborczej i był ten odcinek... :P
2 sezon odcinek 14 - seks zabija ;)

GosSa_

thanks :)

Bobey

Może i fatalny, ale gorący. Uwielbiam na niego patrzeć.

renatinha

ja również uwazam ze jako aktor to jest kiepski ( a tym bardziej w Hausie czy nawet w seksterapi ). Jak dla mnie to aktor jednej miny, jedego tonu głosu. I zeby nie było widziałam kilka filmów z jego udziałem.

Bobey

A mi w Heroes jego rola się podobała, fajną postać stworzył. Obejrzałem wszystkie odcinki. Dodatkowo oglądałem z nim "Pająk Gigant" i też jego rola była ciekawa. Nie wspominając o "Gwiezdych wojnach" oraz "Człowiek widmo" oraz innych mniejszych rolach. Aktor o sympatycznej aparycji. Te filmy które z nim obejrzałem, wcale nie uważam za stracony czas. Może daleko jemu do znakomitych aktorów, ale w swojej klasie aktorskiej jest dobry. Nie zauważyłem by robił tylko jedną mine. Robił wiele. A to że serialowa żona go zdradzała, to nie jego wina tylko osoby która pisała scenariusz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones