Grzegorz Stasiak

6,8
281 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grzegorz Stasiak

Niby, z tego, co wiem to każdy, po ukończeniu odpowiedniego kursu i zaliczeniu egzaminu ma prawo być instruktorem prawa jazdy {tak przynajmniej było kiedyś}, ale nie wiem: Czy Pan Grzegorz jest 'prawdziwym' instruktorem i tylko to jest jego fachem, czy
przede wszystkim aktorem, oraz intstruktorem, czy też może udział w 'Nauce JAzdy' to tylko taka aktorska ściema i fotomontaż ? Pytam, bo widząc Go kiedyś w 'Świętej Wojnie' (jako Alojz) zacząłem się zastanawiać :)

cOOba

W "Nauce" występowali autentyczni instruktorzy jazdy, wyłonieni w castingu. Wiem, bo ojciec mojej przyjaciółki (instruktor) również dostał na ten casting zaproszenie i nawet na niego poszedł. Kandydaci na kursantów również przechodzili selekcję - TVN opłacał im cały kurs, ale w zamian oczekiwał osobowości "niebanalnych" pod różnymi względami, co zresztą widać w programie.
A co do Stasiaka, to jest człowiekiem wielu zawodów i pasji. Kiedyś był głównie nauczycielem jazdy, a aktorstwo i estrada były jego sporadycznymi zajęciami. Po "Nauce jazdy" i filmie "Angelus" został dostrzeżony przez media i z tego co wiem teraz poświęcił się tej pracy i jazdy już nie naucza.
PS. Zresztą to nie jedyna postać, która po "N.J." pozostała na dłużej na naszych ekranach. Joanna Naturalny- jedna z bohaterek "Ballady o lekkim zabarwieniu erotycznym" została przez autorów tego serialu dokumentalnego "wypatrzona" właśnie w "Nauce".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones