Guillaume Canet

7,9
4 544 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Guillaume Canet

Diane Kruger jest idiotką, że odeszła lub pozwoliła odejść takiemu facetowi. Niezbyt mądre jest to co napisałam, ale tak uważam :P

ziena

A tak na serio to w ciągu ostatnich paru lat widziałam z nim kilka filmów i uważam, że obok Romaina Durisa jest to jeden z najlepszych francuskich aktorów młodego pokolenia. Och chciałoby się zobaczyć ich w jednym filmie...

ziena

Guillaume Canet jest obok Mathieu Kassovitza, Benoita Magimela i Vincenta Cassela moim ulubionym francuskim aktorem. I to od wielu lat. Od czasu "Niebiańskiej plaży".

Eriu

Canet jest moim ulubionym współczesnym francuskim aktorem. Jest bardzo utalentowany.

ziena

To Guillaume Canet odszedł z Marion Cotilliard,a po za tym znasz jedyną mądrą wypowiedź Dody,że facet,który zdradził zasługuje na drugą szanse...ale u innej kobiety? Podpisuje się pod nią dwoma rękami i uważam,że nie było nawet po co go zatrzymywać:)

hukukuku

Canet i Diane Kruger rozwiedli się w 2006 roku, rozstali w 2005. A Canet i Marion Cotillard są razem od jesieni 2007 roku.

Eriu

Na stronie na której to przeczytałam pisało zupełnie inaczej (i nie był to pudelek ani jemu podobne).No cóż widać,że w polskim internecie mało rzeczy jest w pełni wiarygodnych:) Nie chce się kłócić,ale przecież Canet i Cotillard poznali się na planie Jeux d'enfants w 2002/03 roku i już wtedy ponoć mocno iskrzyło...

hukukuku

Na pewno zaiskrzyło. Moim zdaniem oni bardzo do siebie pasują. W najnowszej Gali jest artykuł o Marion, moim zdaniem to co napisali jest bardzo prawdopodobne. Według nich Marion i Guillaume bardzo się zaprzyjaźnili, widać to na zdjęciach z tamtego okresu.

Eriu

tak,on bardziej mi do niej pasuje niż Johnny Depp,o którym też pisali jako o potencjalnej nowej zdobyczy Cotillard:)

ziena

Hmmmm wiecie co, przecież nie wiemy jak to było między nim a Kruger. To dość głupie sądzić, że byli dobrą parą tylko dlatego, że oboje są piękni i.... (i co? nieanglojęzyczni? - no błagam!) Dajmy tym aktorom samodzielnie decydować o swoim życiu, są dorośli, na pewno sobie poradzą.
A tak na marginesie Joshua Jackson, z którym o ile mi wiadomo jest teraz Diane, też jest niczego sobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones