Gwen Stefani

Gwen Renée Stefani

6,6
226 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gwen Stefani

Stefani nie jest jakąś szczególnie uzdolnioną piosenkarką, ale i tak bardzo ją lubię. Ma super teledyski, dzięki którym piosenka wydaje się lepsza niż jest :) Ma swój własny, oryginalny styl. Za to ją cenię.

no ja tez, chociaz gwen wracaj jak najszybciej do starego ,dobrego rocka :(

Racja.Zawsze czymś zadziwi i odciągnie uwagę od niedociągnięć.To jest na plus.Ale wolę stare dobre No Doubt.

rasmuska94

Też wolałam ją z No Doubt, chociaż solo również jest niezła.

Ale jakby na to nie patrzeć kobieta po prostu się starzeje. Przeciętnej 20-latce nie starczyłoby energii aby wyczyniać to, co ona robiła w swoich teledyskach po trzydziestce- kiedy większość kobiet osiada na domowych pieleszach z dzieciakiem uwieszonym na szyi i drugiem przy boku. Jednak teraz Gwen to już w końcu prawie średniowiecze jest, a wiadomo że wiek jednak do czegoś zobowiązuje. Spróbujecie sobie wyobrazić wasze matki (zwracam się tu do nastolotaków) skaczące po scenie i wydzierające się do mikrofonu przy wtórze gitary elektrycznej;)

PS. (do odp. wyżej) Jakich nidociągnięć??

kryptonim_zajec

Szczerze to wolę ją w No Doubt chociaż teraz też nie jest zła, ale po niektórych piosenkach zostaje mi pewien niedosyt...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones