Gwen Stefani

Gwen Renée Stefani

6,6
226 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gwen Stefani

qrde jak ja jej nie znosze! jak ona jest wokalistka rockowa to ja jestem królowa anglii! baba nie potrafi śpiewać zacznijmy od tego....własnych kawałków na zywo by nie zspiewała choćby nie wiem co! widzialam ja na EMA jak ktos woli europe music awards] z 2004 roku....matko boska!!! co ona tam wyprawiała! masakra...moze nerwy ja zjadły? w kazdym razie ja bym jej plyty nie kupiła chocby to był ostatni cedek na świecie... juz nie powiem jak ona wygląda....ma tej kasy troche moglaby z siebie czlowieka chociaz zrobic....beznadziejna, tandetna zero zdolnosci do spiewania... no ale to oczywiscie to moje zdanie....

Mantra_2

"własnych kawałków na zywo by nie zspiewała choćby nie wiem co" (- a jednak zaśpiewała na ema. zastanów się co piszesz.

123

hmmm....a widzials ten wystep?? chyba chciala sprobować czy potrafi spiewać na zywo! rękami wymachiwała jakby rapowała, zaciagała słowa....sama nie wiedziała co robić! moze nie wyraziłam sie jasno....nie potrafilaby zaspiewac tego co jest na jej ostatniej plycie....oczywiscie pokazala to na EMA.....=D hmmmm.....ja bym jednak tego spiewem nie nazwała.....kogo ona probowała nasladować??? probowala pokazywac jak potrafi 'spiewać'?? cos jej nie wyszło....

Mantra_2

jestes królowa Anglii

Mantra_2

Idiotyzmy wypisujesz. Widac ze masz zerowe pojecie o muzyce. Jak mozna porownywac Gwen Stefani, ktora ma bardzo dobry i oryginalny glos do Mandaryny, ktora bez wsparcia komputerowego nie zaspiwalaby nic bo jej talent jest zerowy?

____16

Buahahahaha! Piosenkarka, która wyznaczała i wciąż wyznacza nowe trendy w muzyce włąśnie została nazwana Amerykańską Mandaryną!! Śmiechu warte!
Po pierwsze - Gwen Stefani ma talent
Po drugie - pisze sama swoje teksty
Po trzecie - jest poważaną postacią w świecie mediów ponieważ ma swoje zdanie w wielu sprawach i nie boi się o tym mówić
Po czwarte - sprzedaje miliony płyt
Po piąte - jest powszechnie uznawana za jedną z najmodniejszych gwiazd, zawsze wie w co się ubrać i ubiera się dobrze, często wygrywa konkursy (typu Empire) na najlepiej ubraną gwiazdę
Po szóste - jej muzyka jest oryginalna i wprowadza nierzadko nowości do świata muzyki
Po siódme - jest wielokrotnie nagradzana chociażby nagrodami MTV
Przepraszam bardzo, czy którąś z tych rzeczy można powiedzieć o Mandarynie? To, że ktoś wygląda jak głupia blondyna niekoniecznie znaczy, że nią jest (choć w wypadku Mandaryny to akurat się sprawdza). Proponuję obejrzeć kilka wywiadów ze Stefani czy posłuchać płyt - chyba, że słabo z twoim agielskim, a potem wypisywać takie bzdury. Oczywiście nie musisz jej lubić - twoje prawo - ale pomyśl zanim coś napiszesz, bo się ośmieszasz.

Albertino

PS - Umeijętności wokalnych mogłaby jej zazdrościć niejedna gwiazda (np. taka Madonna). Widziałem ją na żywo i także śpiewa bardzo dobrze, więc teoria, że jest to robione w studio a potem elci playback jak w wypadku Mandaryny, też się nie sprawdza.
Po prostu coś ci się pomyliło.
Gwen Stefani to absolutnie pierwsza liga - Ma swój styl, charyzmę, jest kimś, niekoniecznei musi się każdemu podobać, ale to jej nie interesuje.
Mandaryna? - Zwykły komercyjny szajs, zrobiony z założoenia tylko po to by spłacić długi Michała. Nie wiem czy możnaby ją wepchcnąć chociaż do ligi 17-tej. Absolutny brak talentu. Nawet fałsz w piosenkach nagranych w studio, co jest już dla mnie kompletnie zaskakujące.
Tyle - myślę, że dalsza argumentacja jest niepotrzebna.
Jeśli byłoby to np. o Jennifer Lopez, pewnie bym się w większości słów zgodził, ale Gwen jest naprawdę neizwykle utalentowaną osóbką. Co prawda jej ostatnioa solowa płyta zawiodła mnie, bo poszła już zdecydowanie w stronę Popu (chociaż nie do końca, jest tor aczej mieszanka różnych gatunków, przede wszystkim rocka), czego nie lubię, co nie zmienia faktu, że jej muzyka wyróżnia się na tle Britney Spears i innych gównianych, tandetnych pseudopiosenkarek dla których piszą teksty inni i które same nie potrafią nosić swojej torebki, bo potrzebna im do tego specjalna służąca.

Albertino

nie no żart ... wielki joke :) gwen stefani wciąż krązy wokół granicy popu i rocka ! a mandaryna przerabia stare piosenki, kalecząc je nie tylko głosem ale także gatunkowo, bo ten cały dance to taka mieszanka kiczu obecnie. to pierwsza róznica. styl i osobowość stefani i mandaryny, dla której celem jest zrobienie z siebie sexbomby czy tez laleczki barbie za wszelką cene - 'troszkę' się rózni .. to było dwa. trzy - utalentowana zona nie mniej utalentowanego męża (których pseuda i twarze zreszta też mogłyby zdobic butelki z jabolami - czyt. wiśnia i mandaryna) nie razi sobie z playbackiem ... więc jeśli Gwen umie chociaz tyle to i tak jest do przodu. a zresztą spiewac to ona kochana umie ojjjj umie. po czwarte to portal filmowy a nie muzyczny więc staraj sie pisać na tematy z filmem zwiazane. AVE

MADLEN

no okaej, ale ktos w opisie napisał, ze jest rockową wokalistka, to chyba kais błąd =) gwen tez przerabia piosenki.... oki sluchaj ale znalazłam jej strone i nie mogłam nie napisac co o niej sądze....skoro tak uwaasz to po co tu piszesz??? jak ona potragfi spiewać to beyonce nie potrafi :) muzesze sie powtorzyc wielu krytykow takze twierdzi ze ona nie potrafi spiewać....=) i ja sie w pelni z tym zgadzam....kazdy lubi co innego :)

Albertino

to mnie rozsmieszyłes czlowieku =D (lol2) dzieki!
'Umeijętności wokalnych mogłaby jej zazdrościć niejedna gwiazda (np. taka Madonna)' (----wypowiedź roku!!! matko porownujesz madonne do gwen?? p.s to jest porownywanie metalu do plasteliny =D madonna ma cudowny głos i z pewnoscia potrafi spiewac, a stefani moze se tylko spiewac pod prysznicem....madonna nie ma jej czego zazdroscic...=D normalnie tekst roku.....madonne to stefani porownywac... to grzech!zapytam cie o cos? co ma piernik do wiatraka?? one to zupelne przeciwienstwa....
gwen stefani nie porafi spiewac na zywo..... dalej jestem przy swoim zdaniu jako ze nie potraficie podac porzadnych argumenyów [juz sie tyle razy tego najsłuchałam]
hehe pierwsza liga dla ciebie, dla mnie też ,ale od konca ;)
'nie wiemmożnaby ją wepchcnąć chociaż do ligi 17-tej. Absolutny brak talentu. Nawet fałsz w piosenkach nagranych w studio, co jest już dla mnie kompletnie zaskakujące' (---- prawie w calosci to mysle o stefani :) dzieki!
tak ma swoj styl....jasne musze se kupic te jej nowe buty ktore maja [jesli juz nie wyszły] wyjśc.....tylko dziwie sie ze takie tanie! gwen to do ciebie nie podobne! zupelnie nie wiem co sie z toba dzieje.... :/ [pare tysiece zeta, za jakies kalosze od stefani ]
hehe luz lpoez lepiej SPIEWA .....przynajmniej potrafi....odsylam do moich innych wypowiedzi.....krytycy takze jej nie lubią....[stefani]

Mantra_2

Ale gdzie tam Stefani do Mandryny! Gwen jest o niebo lepsza, bo przynajmniej wie czego chce i nie łapie wszystkich srok za ogon ( jak to robi Marta).

Mantra_2

"'Umeijętności wokalnych mogłaby jej zazdrościć niejedna gwiazda (np. taka Madonna)' (----wypowiedź roku!!! matko porownujesz madonne do gwen?? p.s to jest porownywanie metalu do plasteliny"
no... skoro ty porówujeż gwen do mandaryny... to jest dopiero tekst roku ;)

Albertino

wyznacza nowe trendy....tak pokazuje innym, jak najlepiej osmieszyc sie i daje dowod,ze jesli sie nie potrafi spiewac lepiej korzystać z playbacku....ma talent?? moze i ma, hehe ale nie do spiewania =)
sama pisze swoje teksty...matko i co z tego? duzo artystów tez pisze samodzielnie....
oł je! ma swoje zdanie...nie no masz racje jest wyjatkowa....wiel u artystów tazke ma swoje zdanie i co z tego?? hehe ty mi chyba wymieniasz powody dla ktorych ja uwielbiasz....
jest powazna postacia w swiecie mediów.....powiem tak ....sa wazniejsze.... =P
sprzedaje miliony plyt =D hehe a kto tego nie robi??? to ze sprzedaje te milony plyt nie znacz ze ma wielki talent do spiewania.oczywiscie moze znaczyc ale niekoniecznie =)
no i co ze jest najmodniejsza?? tak jasne buty za pare tysiecy zeta....spoko napewno se je kupie....dla mnie ona sie ubiera strasznie....no ale okej jej sie podoba....oryginalna muzyka??? =D jasne....jak kazdego.... wprowadza nowosci....juz ktos o tym pisał...a to ty! =D powtarzasz sie.... nagrosy mtv dostaje wielu....jak z oscarami...czasem nie dostaja ci zasłuzeni a czasem dostaja ci niezasłuzeni =P o mandarynie?? mam ci wymienic :) porownalam ja do mandaryny bo tak jak ona stefani nie potrafi spiewac....nie ucze sie angielskiego wiec moze byc słabo =P dlaczego ja sie niby osmieszam? hehe ktos t u sie osmiesza piszac ze stefani jest lepsza od madonny =D bo napisłam to co mysle.....i odrazu wszyscy mnie obrazaja.....cuz takie społeczenstwo....wiesz nie wszyscy lubią to samo ale nie moge wyrazic swojego zdania bo jestem odrazu obrażana....

____16

Kazdy ma prawo do wlasnego zdania....wlasnie dla mnie jest mandaryną, bo tak jak ona bez wsparcia komputerowego nie zaspiewałaby nic =P nie potrafi spiewac ( kazdy krytyk wam to powie, chociaz ich zdania tez sa różne) kazdy lubi cos innego....ja tylko napisałam to co o niej mysle....i oczywiscie odrazu jestem wyzywana i piszecie, ze sie nie zanam....wy tez czegos nie lubicie i co mam w zwiazku z tym napisac ze sie nie znacie??

Mantra_2

Przepraszam, ale porównujesz plastelinę do stali. No cóż, Gwen ubiera się tak jak ubiera, ale nie traci tym na talencie.

Tender_L

dobra, okej niech sie ubiera jak chce....talent?? oooo mogłabym podyskutować....kazdy lubi co innego =P

Mantra_2

Wybacz, ale Madonna kiedy zaczynała swoją karierę kompletnie nie umiała śpiewać. Wtedy liczyła się charyzma i sposób sprzedania się (bez zbereźnych skojarzeń) co pona potrafiła chyba najlepiej. Oczywiście po latach nauczyła się śpiewać i robi to dzisiaj wspaniale. Niestety nie zawsze tak było. Osobiście Madonne lubię, ale za jej nowsze dokonania, chociażby rewelacyjną piosenkę "Frozen". Jednak prawda jest taka, że Madonna nie dysponuje tak ciekawym głosem jak Stefani, która śpiewać potrafi i twoje mętne teksty - nie bo tak twierdzą krytycy są raczej mało wiarygodne. Madonna z lat 80-tych bardzo przypomina mi Gwen dzisiaj.
Gwen śpiewa bardzo dobrze, widziałem wiele jej koncertów i cenię ją za pracę z zespołem No Doubt, za pracę solową już trochę słabiej. Niemniej jednak w swoim czasie No Doubt był zespołem bardzo popularnym, a na potwierdzenie jej talentu proponuję abyś zdobyła jej płytkę DVD z koncertami albo coś w tym stylu. Kiedyś miałem przyjemność obejrzeć jej koncertowe "Just a Girl".
Zespół No Doubt to naprawdę coś ciekawego i nowego w połowie lat 90-tych, czego jak widzę nie zauważyłaś.
Ale prawda jest też taka, że w showbusinnesie nie ejst najważniejszy głos - Madonna się kłąnia - ale to nie jedyny przykład. Taki Ozzy Osbourne - przecież on kompletnie głosu nie ma! Ale kiedyś miał miliony fanów! Dlaczego? Ponieważ pisał muzykę, dobrą muzykę - miał charyzmę i zrobił coś nowego. A taka Mandaryna do której porównujesz Stefani co takiego zrobiła? Nic.
Widzę, że jesteś strasznei nastawiona na nie - więc myślę, że dyskusja większego sensu nie ma.
Niewiele na jej temat wiesz, po prostu jej nie lubisz i robisz z siebie wielkiego krytyka.
To tak jak z Leonardem DiCaprio - laluś straszliwy, wiele osób pisze że to najgorszy aktor we wszechświecie, ale przecież utalentowany jest i to bardzo. Nie zawsze ocenia się ludzi po okładce.

Albertino

A powiedzmy taki kolejny przykład: Kurt Kobain. Ćpun, świr. Głosu nie miał zbyt dobrego, potrafił śpiewać, ale nie mógł się pochwalić głosem Sade ;) A powiesz mi dlaczego dziś to legenda? Geniusz. Wraz z Nirvaną niemalże twórca gatunku zwanego - grunge?
Bo tu liczy się talent - nie głos. Tyle :)

Albertino

ooo nie mow tak o kurcie! =) być ćpunem i swirem, fakt =)) ale głos miał wspaniały :) uwielbiam nirvane :) talent jak mowilam gwen ma, ale do przekonywania i chyba tylko do tego, nie wiem nie znam jej osobiscie, ale do spiewania napewno nie.....

Albertino

Moj drogi, Cobain śpiewał nie dla zer na koncie, ale dlatego ,że lubił i potrafił to robic. A świra i ćpuna to zrobiła z niego jedna blondynka... No i mial cos do przekazania mlodym ludziom. Dlatego uprzejmie prosze abys nie porównywał go do tej pani. Dziekuje.

romanova

zgadzam sie z pierwszym zdaniem....i z trzecim też :) i ostatnim =D z drugim nie wiem, nie zgłębiam sie w jego historie :)

Albertino

hmmm...tera juz potrafi a stefani jeszcze nie =) moze kiedys sie nauczy :)) nadzieja matką głupich....oczywiscie ze nie sysponuje taim głosem bo ma lepszy =) przy niej stefani to wilk wyjący do pełni....ja nie mowie o no dubt czy jak tam onie sie nazywali tylko o samej stefani =P hehe zdobywac plytke z koncertami? naoglądałam sie ich na mtv....brr....na samo wspomnienie dostasaje gęsiej skórki.... nie twiedze ze ozzy ma głos.....nie lubie muzyki gwen....po prosu mnie wkurza....a jak slysze jej pierwszy singile z debiutanckiego albumu....o matko...przereklamowana!!!!!! moze dlatego ze rock czy metal bardziej lubie....stefani tez nic nie zrobiła :D nie robie z siebie wielkiego krytyka ....ja tylk owypowiadam swoje zdanie....cos ci sie chyba pomieszało....ja napisałam ze kryrycy jej tez nie lubia....leonardo to bardzo dobry aktor :P ja takze tak uwazam....nie napisałam nigdy na niego na tej stronie złego słowa....

Mantra_2

Oczywiście nietrafne porównanie Kurt do Gwen, bo fakt - kimś tak wielkim ona nie jest. Ale czy on świrem nei był? Myślę jednak że był i to całkiem sporym. Widać to w tekstach - Już nawet na Bleach. A blondyna... Hmmm... Tak naprawdę nie wiemy jak to było - A to co piszą czy mówią nie zawsze prawdziwe być musi, choć owszem - ta sprawa wyjątkowo podejrzana - Zresztą nie tutaj miejsce na takie dyskusje. Mnie interesuje (i tak być powinno) tylko muzyka - a tą Cobain tworzył wręcz genialną. Tyle - jego osoba mnie nie interesuje. Gwen tworzy dobrą, ciekawą muzykę i z pewnością wyróżnia się w tłumie. Owszem - jej solowo płyta nie jest tak dobra jak chociażby "Tragic Kingdom" czy "Rock Steady" z No Doubt. Zawiodła mnie nawet, ale i tak jest to poziom nienajgorszy. Tyle co mam do powiedzenia. Nie będę tematu kontynuował, bo powtarzanie się sensu nie ma. Argumentów Ci brakuje, piszesz tylko to co ty myślisz. Szanuję, ale bez przesady Mandarynę robić z kogoś kto w muzyce znalazł się nie przez przypadek. Na zachętę proponuję posłuchać jak pani Mandarynka śpiewa naprawdę. Wybacz, ale porówanie mocno nietrafne. http://media.putfile.com/mandaryna2 [media.putfile.com/manda ...]

Albertino

=) kurtowi ona nawet do piet nie dorasta.....świrem on był ,a kto dzisiaj nie jest? =D nie interesuje sie jego zyciem tylko jego muzyka....nie wiem jak to było [masz racje nikt tego nie wie].....ja oceniam w tej chwili i gwen solo.....argumentów mi brakuje? widziałam ja na zywo.....widziałam jak spiewa.....tak jakby ktos nieplanowo jej playback wyłączył i ona nie wiedziała co robić....no tak pisze to co mysle...hehe a co mam napisac? to co ktos mysli? ;D to gwen nie dostała sie do no doubt przez przypadek ani casting? =D mandaryna spiewa na zywo tak jak gwen [tez na zywo] i to je łączy - w studiu tak a na zywo zuoelnie inaczej. tzn nie chodzi mi o to ze jak zaspiewają w studio to tak idealnie musi być na koncertach! tylko ze u nich to sa dwie inne rzeczy! spiewanie w studio,a 'spiewanie' na zywo......

Mantra_2

Widziałem kilka koncertów No Doubt i nigdy nie grali z playbacku, więc zupełnie nie wiem gdzie ujrzałaś te playbacki. Jeśli masz eMule to pobierz sobie koncert Live czy pojedynczą piosenkę a okaże się kto ma rację. Mam nadzieję, że pozłuchałaś linka do piosenki Mandaryny, którego ci podrzuciłem. Bez porównania.
Dziękuję za konwersacje. Znasz moje zdanie. Znam twoje. Tyle. To jest portal o filmie, a ja już za bardzo się w muzyczne aspekty zagłębiam ;)
PS - Gwen aktorka? Tutaj pewnie cię zadowolę - mierna.

Albertino

powinna spiewac z palybacku bo jej to 'spiewanie' nie wychodzi =) nie mam eMule, mam za to cały dysk twardy czysty [musiałam go formatowac od poczatku] KtO_Ma_RaCjE_=D wlasnie, bez porowania tak samo :) hehe nie ma za co, zawsze do usług ja takze dziekuje, bo pierwszy raz miałam okazje 'konserwować' ;) z kulturalnym człekiem nie widziałam jej niestety w zdanym filmie....a szkoda czemu nie? =D

Mantra_2

Krytykuj dalej Gwen ja umywam recę :) Znajdz nowe arumenty, a będę spokojna o twoje racje, ale nigdy absolutnie nigdy nie porównuj Gwen do tej kupy, gówna, szmaty, zdziry, dziwki, krowy, smiecia, gnoja, końskiego ryja - czyli nie porównuj jej prosze do Manadryny. Bo Mandaryna to jest po prostu NIC !

MADLEN

spoko w koncu to moje zdanie no nie? =) uwazam ze to amerykanski odpowiednik mandaryny.....jeszcze brakuje jej układów tanecznych w teledyskach.....jakas była jej piosenka co pod koniec cały czas spiewała o ile pamietam słowo 'banana', nie no pelen spontan.....tak jak mandarya nie potrafi spiewć....chcecie argumentów? to se ich poszukajcie w poprzednich wypowiedziach....ja sie nie bede powtarzać...nowe argumenty? hehe widzialam ja na zywo i o matko.....brrr......tragedia! nie potrafi spiewać.....WG MNIE.....

Mantra_2

Chyba masz niepokolei w głowce . ogólnie nie mam nic do Gwen uważam, że niezła z niej dupa, głos ma fajny i niektóre utworki tez. A twoje porównanie do Madndaryny jest głupie i bezsensowne. To tak jabym napisał , że Linkin Park to amerykanskie Ich Troje , że sa banda pieprzonych pedałow, co spiewać nie umieją i jedynie na weselach dla głuchoniemy moga spiewac bo sa tandeta komerchą, a mając tyle kasy mogliby wygląd doprowadzic do porzadku bo gorzej niz lumpy na centralnym czasem wygladają no ale oczywiście to moje zdanie

blebleble_2

dlaczego mam nie pokolei w główce? bo wyrazam swoje zdanie? =D dla mnie to WIELKIE NIC!! nie potrafi spiewać i juz.....jej muzyka to nie moja bajka.....moje porownanie do mandaryny to moje porownainie bo tylko z nią mi sie gwen kojarzy.....w koncu cos je łączy......to se pisz! doszłam do wniosku,ze nie bede walczyc.....twoje zdanie i masz do niego prawo =P i co mam ci wmawiac ze ona sa najlpesi i mam ci napsac ze sie nie znsz i masz nie pokolei w główce?? =D ja daje za wygrana bo kazdy lubi co innego ;) no dokladnie to twoje zdanie,a nie moje wiec mi to nie przeszkadza :) cos jeszcze??

Mantra_2

hmmm nie

użytkownik usunięty
blebleble_2

kiedy jeszcze była z No Doubt ,naprawdę ją bardzo lubiłam.Niestety,komercja jest wszędzie i ze swietnej wokalistki rockowej stała się popową lalką.
Świat jest smutny,naprawdę....

dobra nie zagłebiam sie w no doubt i nie zaryzykowałabym mówiąc, ze ona jest/była wokalistka rockową....hmmm.....moze kogos zaskocze, zapytam sie: komercja? robi to co lubi [nie napisze ,ze potrafi ,ale ok] i sprzedaje plyty ,tak? i to jest komercja?
hehe,a ostatnio to mysłałam ,ze ze smiechu padne, jak zobaczyam jej nowy [??] teledysk do piosenki 'cool' tak sie chyba nazywa [za błąd przepraszam]...matko! co ja kicz! takie podrabianie...jakby chciała być drugą madonną z lat 90, i jakby chciała wyglądać jak marlyn monroe......o mało nie spadłam z fotela jak sie dowiedziałam,ze ona dostała jakies nagrody na VMA.....no ,ale tak za teledysk....=D

użytkownik usunięty
Mantra_2

nie to ze sprzedaje płyty tylko to ze robi wszystko po publikę..na tym głownie polega muzyka popowa

Okej. Gwen mi wisi - interesuje mnie P.O.D. i U2. A Mandarynę powinno się tak poniżyć, żeby już nie wstała ;) Akasha - jest coś co nas łaczy. Moze Cie nie popieram [wiesz dlaczego], ale widzę że bronisz swojej ostrej opini - tak jak ja na forum filmu "Siedem". I to mi się podoba [nie napisałas postu uciekając jednocześnie tylko walcząc o swoje zdanie]. Pozdrawiam.

MADLEN

hehe widze ze łączą nas nawet podobne rytmy :] dziekuje =D dlaczego mam uciekać?? znam takich wpisuja sie na moim blogu a kiedy wlasnie interesuje mnie ich odpowiedż oni milkną.....dlaczego mnie nie popierasz?? wlasnie nie wiem (lol)

Mantra_2

Powiem tylko tyle:
Nie lubię solowej płyty Stefani, bo to po prostu nie moja estetyka - kicz i tyle, niemniej jednak z No Doubt tworzyła wspaniale przeboje, których do dziś lubię słuchać. Śpiewać całkiem nieźle potrafi, bo i sam widziałem i słyszałem, dobre teksty też pisała... Po prostu chciała samotnie spróbować nowej estetyki, która nie każdemu (także mnie) się nie spodobała. Na szęście No Doubt istnieje dalej, a to była tylko chęć wykazania się przez Gwen (dla mnie średnio udana, źle nie jest bo "What You Waiting For?" bylo całkiem neizłe a teledysk wręcz genialny, lecz z resztą już znacznie gorzej), tak więc myślę, że w przyszłości otrzymamy kolejne przeboje w stylu "Simple Kind of Life", "Don't Speak" czy "Just A Girl". Czekam na No Doubt. Na solową Stefani - nie.
PS - To coś takiego jak z naszą Agnieszką Chylińską. Z O.N.A. tworzyła przeboje, a kiedy nad wsyzstkim otrzymała pełną kontrolę zrobiła... Najgorszą płytę w swojej karierze. Podobnie chyba jest ze Stefani. Może ona to lubi, może robi to dla kasy, ale ona zawsze była laleczką i będzie laleczką więc w tym pozowania nie widzę, niemniej jednak wydaje mi się, że jej najnowsza płyta taką pozą właśnie jest, bo widać, że ta pani pomimo image'u głupiej blondynki do świata pop nie pasuje. Bardziej do rocka - co w No Doubt udowadniała. Hmmm... Ktoś mógłby się kłucić czy to rock. Tak większość osób nazywa to co gra No Doubt, choć zapewne czystym rockiem nazywać tego nie można.

Albertino

nie 'czepiam' no dobut [chociaz uwazam dalej,ze gwen nie potrafi spiewać,ani solo, ani z zespołem] wypowiadam sie na temat SAMEJ gwen [jesli jest inaczej to przepraszam mój błąd, mialam sie nie wypowiadać na temat jej zespołu] taaa...gwen to tez nie moja bajka....nie ona jedna pisze dobre teksty....powiem wiecej, mnie sie wcale one nie podobają, powiedziałabym, ze pisze jedne z gorszych.....wiele osob pisze sto razy lepiej od niej , no ale to juz rzecz gustu =) moze nie przekonala mnie zdana jej piosenka??What You Waiting For?" to juz dla mnie jest przerazajaące , bo byl taki okres w ktorym co wlaczylam mtv leciala ta piosenka....i tak ja sluchalam az do obrzydzenia......ja moge to porownac do brodki....songi ma fajne,ale w radu je tak nachalnie puszczają ,ze niedobrze sie robi.....ludzie potrafia wszystko obrzydzić....
nie pasuje do swiata pop??? =D ja uwazam ,ze tylko tam pasuje! ja sie chetnie pokloce o rock! to z no doubt [sorka za wtracenie o zespole] to nie był rock! =D to niemożliwe....pop napewno ale nie rock!!!! no litosci....tego w ogle rockiem nazwac nie mozna! z popem sie zgodze,ale z rockiem za nic.to tak jakby ale janosz nazwać rockową wokalistką....

użytkownik usunięty
Mantra_2

eh..bo z tego co wiem ty słuchasz linikn park...ja naprzykład nie przpadam za lp,bo twiedzę że to taki zespol dla niegrzecznych dziewczynek,ktory sie sprzedal.
widzisz,i tu no doubt ma cos wspolnego z linkin park-to taki rock dla mas.
No doubt,to własciwie pop rock
taka klasyka,moze kiedys będziesz wiedziała o co mi chodzi.
pozdrawiam

Wiesz dalczego cie nie popieram (ARAKASH) - ponieważ uważam, że Gwen to nieamerykańska Mandaryna. Byc moze, ja tego nie neguję ona nie jest utalentowana, ale napewno nie tak pozbawiona talentu jak Mandaryna. I tylko to porównanie mnie zdenerwowało. Bo szczerze nienawidze Wiśniewkiej (niedługo ex) i uważam, że ja porównać można jedynie do kombajna. Wydaja podobne dźwieki :)
I dobrze, że sa takie kontrowersyjne postacie jak ty. Kontrowersyjne, bo ich wypowiedzi wyrózniaja się sposród innych.
POZDRAWIAM CIĘ SERDECZNIE :)
Ps. Łączy nas U2 czy bardziej P.O.D. ?

MADLEN

moj nick to AKASHA!! =D.....
nieamerykanska,ale jednak mandaryna ! ja tak to zrozumiałam! no napewno ona nie jest utalentowana.... hmmm.....z czym mozna porownac gwen? z suszarką do włosów + britnej.....
fenks za pozdro =D
hmmm....obydwa zespoły raczej nas łączą.....,ale ktory bardziej??? mysle ,ze obydwa tak samo lubie, chociaz wiecje razy slyszalam muzyke U2 =)
pozdro

owszem slucham LP i innych zespołów.....i co moglibysmy sie od nowa kłócic, ty bys mi napisał,ze nie znam sie na no doubt,ze za mało ich znam zeby moc sie o nioch czyo samej gwen wypowiadać,a jak mogłabym ci napisac to samo...cuz kazdy ma swoje zdanie =)ja mysle,ze muzyka gwen jest dla takich co nie maja juz czego słuchać...sprzedaje sie bo ludzie kochaja takie blondyny co spiewaja o niczym....jak np. mandarna =)

Mantra_2

AKASHA - sory, ale to dość oryginalne pseudo :D Czasem pisze i nie mysle albo mysle, ale waląc w klawiature nie wyłapuje błedów itc. :)
Okej - juz sie nie spieram i uszanuję twoją opinie.
P.O.D. po prostu kocham, a U2 uwielbiam. I cieszę się, że ty też lubisz taka music :) Wg mnie dobrą music :D
Życzę wielu owocnych postów :)
PS. A Mandarynie połamania nóg, rąk, szyji i wycieku silikonu :D

MADLEN

heh, oryginalne? =D zapozyczone z kronik wampirzych, ktore uwielbiam =)
no jasne, ze ta muza jest dobra =))
http://media.putfile.com/mandaryna2 [media.putfile.com/manda ...] (---jesli tego jeszcze nie slyszałaś to polecam,a jest bardziej prawdopodobne,ze juz slyszałaś =) kto jeszcze nie, polecam!

Mantra_2

Kroniki wampirze? Brzmi interesująco. Mozna prosić o szczegóły (one są pewnie warte polecenia).
A naszą lodziarynkę... pardon Mandarynkę słyszałam także od tej strony. Jak zwykle prezentuję się przebojowo :)
:*

MADLEN

napisale je anne rice [jesli chcesz o niej widziec wiecej wejdz na wikipedie i wpisz anne rice bedziesz tam takze miec wszystki ksiazki ktore napisala] napewno czytalas albo ogladalas wywiad z wampirem....film powstal na podstawie ksiazki pod tym samym tytułem napisanej przez anne rice =) wywiad.... to pierwsza czesc kronik wampirzych.....potem jest wampir lestat.....krolowa potepionych....wampir armand.....oooo! duzo tego =) dlatego polecam wikipedie =) pozdro

Mantra_2

Kojarzę Anne Rice tylko za sprawą "Wywiadu z Wampirem" i cienko zekranizowanej "Królowej Potępionych". Sam "Wywiad" miałam przyjemność przeczytać :) Nie widziałam, że jest tego więcej :D Chetnie zajrzę ... Dziękuję =) Pozdro for you :D

MADLEN

=) wywiad jest swietny [film] bo autorka scenariusza jest anne rice =D zajrzyj, zajrzyj =) polecam wszystkim miłośnikom wampirów...i nie tylko ;)

użytkownik usunięty
Mantra_2

dobra, nie kłoćmy sie
po prostu nie dyskutujmy o gustach
ale nie powiedziałabym że kiedys Gwen była taka po prostu spiewającą sobie blondyną...
ale teraz owszem...

ja chyba nie napisałam ze kiedys tylko,ze teraz =)no teraz jest :)

Mantra_2

Jeszcze, tylko tego brakuje,zeby mandaryna zaczela grac w filmach:D. Sukces na festiwalu w gdyni,murowany!:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones