Haruma Miura

7,8
433 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Haruma Miura

Haruma Miura to mój ulubiony aktor, gdy go poznałam pragnęłam jego ról w jakiś dramach gdzie grałby rodem jak taki Takuya Kimura, a niektóre osoby które go znały mówiły że on nie jest dobry w takich sprawach i że to by było bardziej zabawne jak sexy. No a ja jak to fanka swoje. Ale zobaczyłam Last Cindrella i wtedy zmieniłam pogląd i zaczęłam podzielać zdanie tych osób. To po prostu nie ten typ aktora, nie łóżkowy Casanova, on nie jest w tym dobry, w sumie zabawnie i trochę śmiesznie wygląda gdy gra jakieś łóżkowe sceny. A są takie role do których jest wprost stworzony. W odgrywaniu zajebistych postaci, np. młodego geniusza hakera z Bloody Monday, albo zbuntowanego ucznia z Gokusen 3. I w takiej dramie akcji np. bym go jeszcze chętnie zobaczyła natomiast żywię nadzieję że nie będzie się dużo w swych filmach całował i pokazywał tyłka :P (choć ten ma nienajgorszy)

into_the_moonlight

Koleżanko, ja właśnie po "Last Cinderella" za nim oszalałam :D Najpierw widziałam dwa sezony "Bloody Monday" i mnie zaciekawił, więc postanowiłam sobie oglądnąć jakąs dramę z nim. Trafiłam akurat na "Last Cinderella" i włączyłam. Efekt? Całe Boże Narodzenie spędzone przed kompem ;) Jak dla mnie był świetny, nie śmieszny, ale słodki :D Na ogół może nie jest Casanovą, ale moim zdaniem w LC zrobili go na takiego ;) Zresztą dla mnie on we wszystkich rolach jest świetny, chociażby "Boku No Ita Jikan" - tam dopiero pokazał swój talent. Pozdrawiam :)

into_the_moonlight

Ja obejrzałem przed chwilą Last Cinderella i podziela pogląd twoich znajomych. To, że szczerze kochał zauważyłem nie przy 1 oświadczynach, tylko gdy płakał przy pudłach. Widać ciężko mu grać role gdzie trzeba okazywać mocno emocje ;) Nie przekonał mnie :)

Wiatr1000

Jak dla mnie to grał świetnie. To że on ją lubi zauważyłam znacznie wcześniej niż przy oświadczynach, i wcześniej niż gdy ona "zemdlała<->zasnęła" chociaż ciężko jest mi określić kiedy dokładnie. Uważam, że to że ją lubi, było widać w jego oczach, i mimice trzeba tylko umieć zwracać uwagę na szczegóły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones