Helena Sujecka

7,1
2 926 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helena Sujecka

Dziewczę kompletnie w moim guście, jak dla mnie wyjątkowo brzydka, pasująca do ról zazdrosnych
dziewczyn o urodę ładniejszych koleżanek

Rales

Moim zdaniem jakiś ruski w czasie wojny poużywał sobie na jej przodkini i nie piszę tego złośliwie, bo takie historie zdarzały się dość często. Polacy nie mają żadnych charakterystycznych cech wyglądu, jesteśmy narodem wymieszanym, a nasze kobiety były dup**one przez najeźdźców ze wszystkich stron.

Moim zdaniem ktoś w jej rodzinie ileś pokoleń wstecz był alkoholikiem, może nawet kilka pokoleń chlało bez umiaru. Mi taka uroda w ogóle nie odpowiada, ale brzydota kryje się w oku patrzącego. Wierzę, że komuś może się podobać.

Rales

Oboje jestescie wprost chorzy. Pokazcie wlasne zdjecia to ja wam powiem kto wasze babcie chedozyl.

Usagi_V

O hoho, wiedziałem, że zaraz pojawi się jakaś wielka obrończyni... Przypominam, iż Sujecka jest osobą publiczną i jako osoba publiczna i aktorka, która stara się o różne role mam pełne prawo (tym bardziej na forum poświęcony jej osobie) wypowiadać swoją opinię na jej temat, nawet jeśli nie jest pozytywna.

Rales

"Zupełnie mi się nie podoba wizualnie" "Dziewczę kompletnie w moim guście," Zupełnie ci się nie podoba ale i tak jest w twoim guście. Jesteś turpistą?

PIEKIELNA_MACHINA

miało być " nie w moim guście" ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones