Holly Marie Combs

7,6
1 829 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Holly Marie Combs
Mika0418

moim zdeniem we wszystkich gra dobrze, ale najlepsze są te odcinki, w których powie coś "głupiego" tak jak na przykład wczoraj kiedy mówiła o Phoebe...

AniaXD

glupiego to mam rozumiec ze smiesznego bo jak tak to ona ciegle cos takiego mowi i miedzy innymi za ta ja lubie .... a twoim zdaniem jaki odcinek byl najlepszy????????

Mika0418

tak chodzi mi o jej docinki... a ogólnie cały serial jest fajny i to bardzo i trudno mi wybrac jeden końkretny odcinek...

AniaXD

acha ale musisz miec jeden ulubiony chodzby sezon ... jak nie odcinek to chociaz to...

Mika0418

Hmm...pomyślmy...podobał mi sie jej gra we wczorajszym odcinku, więc może ten

AniaXD

acha wiesz mi tez ale najbardziej mi sie podobal jak rodzila Wayatta ... taki z leksza inny ten odcinek byl
ja juz chce zobaczyc odcinek gdzie sie Chris rodzi

Mika0418

hej dla mnie najlepszy odcinek byl ten jak rodzila wyatta i jak poznawala paige

Regan_McLeod

acha mi tez w sumie tez ten z paige mi sie podobal ale najlepszy byl ten z Wayattem a czy to prawda ze bedzie w czarodziejkach jakas Melinda corka piper bo nie wiem co mam o tym myslec

Mika0418

mnie nie pytaj ---> wiem tyle co ty

Mika0418

podejżewam że byla że tak powiem w planach ale dokładnie nie wiem czy napewno będzie. Napewno w planach byla ale jak juz to 9 sezonu bo przecierz Holly pod koniec 8 sezonu była już w ciąży z Rilley'em Edwordem mówiła o tym sama w wywiadzie. Zobaczymy co będzie :* :)

Mika0418

Ja też, tylko kiedy to bedzie

AniaXD

a moze ty dorota nam powiesz czy to prawda z ta Melinda?

Mika0418

No właśnie, słyszałam, że ona ma być tylko w ostatnim odcinku

AniaXD

a ja w sumie nie wiem czy ona wogole byedzie

Mika0418

podobno ma być

Mika0418

cos tez slyszalam o melindzie ze to ma byc corka piper i leo ale chyba ma sie urodzic dopiero po chrisie wiec nie wiem czy bedzie w serialu

Regan_McLeod

Ja też niewiem, ale Piper o niej mówiła kiedy się dowiedziała, że może mieć problemy z zajściem w ciążę

AniaXD

no tak ale juz chyba jest ok jezeli chris ma byc ale nie kapie o co biega z ta melinda

Regan_McLeod

ale w streszczeniach o czarodziejkach nic na ten temat nie ma ale wszedzie jest jakas zmianka o melindzie tylko nie tam

Mika0418

Podobno Piper spotkała się z nią w przyszłości

AniaXD

to tez wiem i to mi sie dziwne wydaje bo ma syna a nie corke

AniaXD

tak jak przeniosly sie w przyszlosc to piper ja widziala ale pozniej na chyba w 7 sezonie bedzie chyba w ciazy i urodzi corke
ale nie jestem pewna

Regan_McLeod

acha a ja czytalam streszczenie na stronce internetowej i byl tam 7 sezon caly opisany i ja go czytalam i nic nie mam na ten temat ja juz nie wiem co ty o tym Ania myslisz??

Mika0418

Nawet w drzewie genealogicznym rodziny Halliwell jej niema

Mika0418

to juz nie wiem sama

Regan_McLeod

no ale mnie to wkuza no nie wiem co bedzie dalej a ja juz chce wiedziec noo !! ale mam nadzieje ze z ta melinda to prawda a takie male pytanko czy to prawda ze bedzie jeszcze 9 10 11 i 12 sezon??

Mika0418

raczej nie jest to prawda

Regan_McLeod

acha dzieki bo juz jest to takie powalone ze sami ludzie nie wiedza co maja pisac i glupoty pisza

Mika0418

No to niewiem o co wtedy tej kolesiówie chodziło

AniaXD

no ja tez nieee
wieem

Mika0418

Tylko dziwne bo ona tam podała streszczenia całych sezonów a pod spodem każdego odcinka z osobna

AniaXD

ona chyba robi parodje niekonczacej sie opowiesci ja juz nie wiem ale fajnie by bylo z tymi sezonami tak do 12 supeer!!

Mika0418

Do 12??? Ja bym wolała Do 100, albo jeszcze dalej

AniaXD

a no fakt .. moj blad...

Mika0418

ej ale to by bylo świetne

AniaXD

no jakby bylo wiecej sezonow to bylo by super ale niestety jest ich tylko 8

Regan_McLeod

ale mogliby się wysilić i zrobić jakąś kontynuację

AniaXD

no mogliby ale z tymi samimi aktorami bo z innymi nie ma to sensu

Regan_McLeod

Wiem, bo wszyscy przyzwyczajili sie do tych i pewnie nie chcą innych

AniaXD

nom ale wy macie pomysly ja tez chce kontynuacje sezonow faaajnie by bylo

Mika0418

a widzieliscie dzisiejszy odcinek charmed???????????

Mika0418

ja widzialam

Regan_McLeod

ja tez podobalo mi sie smieszny z leksz byl

Mika0418

jest ktos tam na tym forum noo

Mika0418

W dzisiejszym odcinku Holly wyglądała uroczo w tej ciążówce...;>

AniaXD

z tym uroczo daj se siana ;PPPP ale byla swietna ... chwali sie brzuszkiem a w rozowym jej nie do twarzy ... tak szry tak

Mika0418

Dobry był dzisiaj ten odcinek, ale nie moge doczekać sie soboty

AniaXD

ja w sumie tez ale mniej wiecej widzialam co bedzie ale nie po pl!!!

Mika0418

ja wole po polsku, bo dobrze wiesz, że nie umiem tłumaczyć ze słuchu

AniaXD

wiem ale ja umiem troszke ale i tak wole po polsku :>>>>> ale ona jest rozwalajaca a szczegolnie w tym odcinku mowie o piper

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones