Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 473 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

http://www.youtube.com/watch?v=Terhj8mjPwY - to pokaz Hugh z oskarów 2009 ;) Oglądam 5 raz i nadal się śmieję xD Musicie to obejrzeć(niestety bez polskich napisów) Jackman udowadnia, że nie tylko jest świetnym aktorem, ale potrafi też śpiewać i tańczyć!

Ookami88

Świetne :D Świetny aktor, szkoda, że tak późno zaczął grać w filmach.

BubelCk

widziałam już kilka razy, gość jest świetny:)
końcówka najlepsza:P

Ookami88

No trzeba to przyznać, utalentowany facet :).

Ookami88

Genialne :D Nie dość, że przystojny, to utalentowany :D kurcze, trzeba sobie oglądnąć jeszcze raz...

Ookami88

bezapelacyjnie zaj*bisty ^^ kocham jego glos... obecnie to chyba moj ulubiony aktor...

Ookami88

Leżę na podłodze i wstać nie mogę :D

'I'm an Australian who played an Australian in a movie called Australia. (...) Next year I'm starring in a movie called New Zealand'.

Ookami88

masakryczny...utalentowana bestia ;) ale nie miałam Pojęcia że Annie Hetway ma taaaki głos... Zawaliste otwarcie! :D:D

Biedronka

Oglądałem to właśnie z 7 raz. Cóż tu rzec: I'M WOLVERINE! :D

A,i Anna to skończyła szkołę quasi-operową na sopranie.
W sumie nie dziwota :)

Darth_Dreiglo

nieźle, nieźle... ale szczególnej mega genialności w tym nie widzę:)

Ookami88

Szkoda, że w tym roku nie było go na rozdaniu Oscarów ;(

Ookami88

Po prostu coś pięknego ! Ten wygląd, głos, ruchy ... Wszechstronnie utalentowany aktor. Nr 2 na mojej prywatnej liście.

Kalina1710

Czy jest coś czego ten facet nie umie? Według mnie jest genialny.

googaify

Jest bardzo genialny i bardzo przystojny.A ten występ to mistrzostwo,klasa sama w sobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones