Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 265 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

on jest najprzystojniejszym mężczyzną na świecie. uwielbiam go. jest ideałem faceta. nie tylko pod względem fizycznym (chociaż chętnie bym go schrupała;)) ale jest takim normalnym mężczyzną, ma żonę, dzieci, dom. ach, moim marzeniem jest spędzić chociaż 24 godziny z nim. przystojny, szarmancki, oczytany - czego chcieć więcej:)))

Antonia_2

mnie urzekło dokładnie to samo, jest taki przystojny i seksowny, ale przede wszystkim jest normalny, nie ma piątki dzieci z trzema kobietami, ale jedną kobietę na całe życie, jest cudowny, także marzę o chwilach spędzonych z nim, niestety nie mogę go poznać, pozostaje mi tylko podziwiać jego urodę na zdjęciach, ma wszystkie cechy perfekcyjnego mężczyzny, wysoki, dobrze zbudowany, przystojny, ale i opiekuńczy, kochający, wierny, dla mnie ideał <33 ;*

Antonia_2

Dokładnie ideał dla kobiet. Nie zdradza żony, jest opiekuńczy dla dzieci spędza z nimi każdą wolną chwilę. Jest inteligentny, przystojny, oczytany, kulturalny, cudowny po prostu cudowny. Żałuję, że nie urodził się w Polsce lub ja w Australii by go móc poznać i wyjść za niego. Każda kobieta właśnie o takim mężczyźnie marzy. Cud natury

Kacorek89

Dołączam się do fan clubu! Te plecy! :D ...

Antonia_2

Do tego jeszcze śpiewa, tańczy i gra na pianinie. Nawet niehomoseksualni mężczyźni mogliby w jego obecności zmienić orientację :) Po obejrzeniu Nędzników zrobiło mi się szkoda Russela Crowna, mocno przyćmionego talentem muzycznym i grą aktorską Hugha.

Antonia_2

Ale nie ma ludzi idealnych, jak mawiał Napoleon „Od wielkości do śmieszności jest tylko jeden krok”.

Magic_aM

Mam nadzieje że wielki Hugh nie weźmie przykładu z tego gnoma i nie zrobi tego jednego kroku.

Magic_aM

No nie ma, Hugh jest niestety bezpłodny.

Magic_aM

oczywiście że nie ma idealnych ludzi. pewnie i Hugh ma czasem złe dni, pewnie spiera się czasami z żoną, czasami złości się na dzieci. ale jest... wyjątkowy. właśnie dlatego że ma normalną żonę a nie jakoś silikonową siódmą Barbie po kolei. jest bezpłodny - a to nie przeszkodziło mu w założeniu rodziny, ma dwoje adoptowanych dzieci. i jest przystojny, oczytany, szarmancki. i przede wszystkim szanuję go. a że przy okazji to jeden z najprzystojniejszych ludzi wszechczasów in my opinion - cóź, właśnie dlatego jest moim numerem 1:))

Antonia_2

Tak z czystej ciekawości: skąd wiecie, że nie zdradza żony, że jest dobry, szarmancki, oczytany, dobry dla dzieci, sympatyczny i heteroseksualny?
Żeby nie było, nie wykluczam powyższych, bardzo go lubię, ale czy wy naprawdę nie zdajecie sobie sprawy, że TO JEST AKTOR? I to bardzo dobry. Pokazuje wam to, co chce, żebyście widziały... Naprawdę wasza naiwność jest słodka, ale kończy się zazwyczaj nieszczęściami, bo traficie na takiego pozera w życiu i nie będziecie potrafiły rozpoznać, że to gnój...

Nawiasem mówiąc, nie jest bezpłodny - nie to, że interesuję się sprawami prywatnymi obcych mi ludzi, ale ta dwójka swego czasu narobiła sporo hałasu, aby poronienia przestały być tematem tabu. Żona Jackmana poroniła 3 czy 4 razy w krótkim czasie. I mieli rację, że narobili hałasu, czas żeby kobiety przestały uważać, że poronienia to ich wina i obniżają ich wartość jako kobiet. Ale sam boski Hugh dzieci może płodzić, więc panienki macie jeszcze szansę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones