Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 004 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

http://celebrudy.blogspot.com/2008/12/hugh-jackman-is-heterosexual-alpha-male.ht ml - no przeczytajcie i powidzcie, że nie mam racji

pattinsonka

Gdybyś oprócz cudownej strony celebrudy.blogspot.com(?) czytała coś jeszcze to wiedziałabyś że ów filmik przez ciebie zamieszczony pochodzi z ceremonii nagród Tony Awards gdzie Jackman przedstawiał fragment musicalu pt "The Boy from Oz", w którym grał geja.

Yoko_ono

w twiśce z czerwca 2007 piszą to samo!!! gej jak nic!

pattinsonka

Wiesz w tym twoim 'twiście' piszą różne rzeczy z czego pewnie połowa to stek bzdur! A z resztą na Hugh Jackmana wystarczy spojrzeć, akurat ona ma być gejem?! śmieszne

pattinsonka

Jak grochem o ścianę...

pattinsonka

pattinsonka - wystarczy spojrzeć na twoje konto na filmwebie, żeby wiedzieć 'kim' jesteś... Żal mi Roberta, że ma takie fanki :/ Popierasz tak idiotyczne 'newsy' stroną celebrudy?! Jesteś śmieszna!

pattinsonka

Przeczytałem i mówię, że nie masz racji.

pattinsonka

W to akurat nie wierzę, ale nawet gdyby był, to co z tego?

pattinsonka

zobaczyłem ten link i po nim myśle, że po prostu jest odważnym i dobrym aktorem skoro zagrał pedzia... twist i ta strona to tylko plotkarskie brednie dla takich osób jak ty;P

pattinsonka

Zabanować :D. Aż mi cię szkoda. Przeczytałam i co z tego? Filmweb jest po to, aby porozmawiac o filmach i aktorach, a nie klikać w linki, które umieszczają "krejzolki". Przeczytaj sobie jego biografię, cokolwiek na jego temat z jakichś pewniejszych źródeł, a dopiero potem mecz nas swoimi wypowiedziami, ok? Pozdrawiam.

CallMeShaddy

w radzyn podlaski same takie smutasy , czy tylko ty?

pattinsonka

Zargumentuj swoja wypowiedź ;d. Juz wiemy skad jest to video. A teraz powiedz mi, skad bierze sie taka strona, jaką mamy w temacie.

CallMeShaddy

czytałam w twiście. twist pisany jest pod natchnieniem jahwe

pattinsonka

Hehe xDD Ja jestem świadkiem, jeśli już chcesz wiedziec...

pattinsonka

co jak co, ale Jackman gejem nie jest na pewno. Chociaż czytając takie pisma jak Twist, Bravo, Funclub i inne, to z pewnością, nawet gdyby sam Wam to powiedział to byyście nie uwierzyli.
Pokolenie zmutowanych przez durne gazety.

kotek_3

Pattinsonka, a Ty pod czyim natchnieniem jesteś,że piszesz takie debilizmy?

Yoko_ono

Pattinsonka jest pod natchnieniem Roberta Pattinsona! DAAAAAAAAAA? Najwiekszy ludzki debilizm to brak poczucia humoru! A...no i obrazanie twista i bravo!!

Effy

by the way
Hugh Jackman is gay.

Ta strona celebrudy jest swietna. nie wiem jak wam moze sie nie podobac.

Effy

Jakie to oczywiste O_o

Yoko_ono

wow, jaki rozwinięty angielski ;d.. Mam dosyć dzieci neo na filmwebie.

CallMeShaddy

co to są neo dzieci? to samo co emu?

Effy

w sensie chodziło mi o emo nie emu...........no nie

Effy

Znam twój typ. Ludzie cię nie kochają w skzole, nie masz przyajciół [biedactwo] ;(, więc dla odreagowania, ze jesteś zbyt słaba, denerwujesz ludzi na filmwebie ;]Aby potem z zadwoleniem stwierdzić, ze jest tu pełno głupków, nie zdając sobie sprawy, ze sam[a] robisz z siebie debila ;p Pozdrawiam ;]

CallMeShaddy

CallMeShaddy - jesli to bylo do mnie. to z tym ze mnie nie kochaja w szkole to chamskie. KOCHAJA MNIE!!!!!!
spoleczenstwo film webu to banda glupkow.

callme shaddy znam twoj typ. yyy nie znam jednak.
Wy naprawde tak cenicie tego hugh jackmana ze nie bawi was to ze jest gejem?

Effy

To ze ktoś jest gejem, nie znaczy ze można sie z niego smiac lol xD czlowiek człowiekiem ;d

Effy

"Wy naprawde tak cenicie tego hugh jackmana ze nie bawi was to ze jest gejem? "
Ja naprawdcę go cenie itd ( tutaj wpisz same komplementy i pozytywy)
Ale ten fakt mnie śmieszy, znaczy nie fakt tylko plotka. A to że jest jeszcze napisana na tej stronie w taki śmieszny sposób, że miałam nieopanowany atak śmiechu, to jeszcze bardziej mnie rozśmieszyło.
Nie mniej i tak w to nie wierzę ;]

pattinsonka

Aż normalnie włączę się do jakże inteligentnej rozmowy na temat bardzo inteligentnej rzeczy.
Stronka -> żal mi jej, a raczej ludzi którzy piszą takie głupoty, choć trzeba przyznać, że mają poczucie humoru i potrafią rozśmieszyć do łez, nawet pisząc same brednie.
Twist i inne tego pokroju gazety -> na fakt, bardzo wiarygodne źródło informacji...Ech.
Hugh Jackman gej?
Nigdy w to nie uwierzę, no chyba że osobiście by mi to powiedział prosto w oczy i bez żadnego zawahania.
Na cóż. Są ludzie, i są ludzie którzy dociekać prawdy w bardzo wiarygodnych źródłach......
Filmiki z Tony Awards i wystąpienia na nich Hugh -> są po pierwsze genialne, a po drugie dowodzi genialności i talentu aktorskiego, a także odwagi, i sprawności fizycznej tego człowieka.
To że zagrał geja, świadczy o naprawdę wysokim stopniu poczucia humoru i odwadze.
Wszystko.

Szucia

karolina dobre mowi bez kitu choc nie wiele z tego rozumiem. ale wychwiciłam " piszą takie głupoty, choć trzeba przyznać, że mają poczucie humoru i potrafią rozśmieszyć do łez" no!!!!!!!!!!!!! o to chodzi!

Effy

dobra jesk się zgadzacie to jest super!
a teraz tak trochę poza tematem:
ale morze ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z 'dziećmi neo' bo sama zostałam tak nazwana a nie wiem o co z tym chodzi
sorry za błędy

rozilla

dziecko neo to ktoś taki kto zagryza fasolkę po bretońsku, kisielem i budyniem z nadzieją na to że dostanie rozwolnienie, dzieci neo lubią srać inaczej

rozilla

dzieci neo to nazwa, która zrodzila sie pare lat temu i pochodzi od 'neostrady'. pokolenie hardcorowych starych dziadów co jechali w internecie na modemach i dialupie (0202122 zgłoś się) dostali mega wkurwa jak neostarada zagosiła na wsiach i do netu przylazło opór gnójstwa.
to wyczytałam w filipince , dodatku nastolatka i laptok!

pattinsonka

Ludzie ja was nierozumie niby interesujecie sie tym aktorem jestes jego fankami/fanami a nic o nim niewiecie i zakładacie takie głupie tematy wystarczy troche poczytac o Hugh i juz sie wszystko wie np. to ze ma zone i dzieci :P! wiec swiadczy to ze nie jest gejem ! i to co pisze filmweb w ciekawostkach o nim : " Po tym, jak zagrał geja w broadwayowskiej sztuce "The Boy From Oz", pojawiły się plotki o jego skłonnościach homoseksualnych. Wykorzystywał to chodząc do gejowskich klubów, żeby podrywać pojawiające się tam dziewczyny." wiec to kolejny dowód ze nie jest gejem :P . Mysle ze udało mi sie przekonac niektórych z was .

pattinsonka

on nie moze byc gejem pojeba** tych ktorzy tak mowia przecierz on ma zone to jak moze byc gejem, zal mi tych ktorzy tak pisza i jeszcze jakies filmiki wstawiaja zeby to udowodnic

WoOzIq

w miejscu gwiazdek ma być "ło"? bo gubię sens...

pattinsonka

Nie karmić trolla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pattinsonka

dobre o tej żonie!!!!!!!! a tak na prawde czy któraś z nas z nim spała? ja nie, wiec nie wiem czy woli męzczyzn czy kobiety wiec nie ma sie co kłócić bo nie dane nam to wiedzieć, co do dzieci to jest pare przypadków kiedy geje je maja

wikiw99

losie, ale macie problemy? No to co że jest gejem (jeżeli w ogóle jest) Czy coś wam tym zrobił, czy to coś zmienia?
Jest fajnym człowiekiem z poczuciem humoru, aktorem potrafiącym odnaleźć się w każdej roli, no to że jest przystojny to już zalety fizyczne.
Osobiście bardzo go lubię.
To o co te kłótnie?

Eh...

paula15

Wątpię, żeby był gejem. Jedna rola w filmie nic nie znaczy. Pattinson też teraz kręci film o Salvadove Dali, gdzie gra geja. Nawet ze scenami erotecznymi. Jakoś na ten temat się nie rozpisją w Twiście. Poza tym co to za różnica? I tak Hugh jest boski;)

pattinsonka

Jackman gejem?
błhahahhahahahahahaha

zdecydowanie nie.

pattinsonka

Biorąc informacje z takiej strony, to trochę tak jakbyś matematyki uczyła się na pudelku. Zresztą - co za różnica czy jest gejem czy nie, ważna jest jego gra i warsztat aktorski, a nie życie prywatne.

pattinsonka

Wróciłam na filmweb po długiej nieobecności i skacze sobie po różnych tematach aż tu nagle coś takiego. Ledwo z krzesła nie spadłam jak to zobaczyłam.
Mam rade do autorki tematu, aby przed umieszczaniem takich bzdur na stronie po której poruszają sie inni użytkownicy sprawdzała takie rewelacje. Chociażby na górze, niedaleko zdjęcia, jest informacja o stanie cywilnym aktora. Powinna to byc jakaś wzkazówka, nieprawdaż?

Berenique

Stan cywilny akurat o niczym nie świadczy, niemniej nie wydaje mi się by Hugh był gejem. A nawet gdyby, to co nam do tego?

miss_russ

Zgadzam sie;)
Ale wg mnie nie wyglada na geja;p widac ze kocha swoja zone i dzieciatka;* Pozdro dla jego fanów;D

pattinsonka

to by było moje marzenie jakby był gejem no ale niestety nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones