Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 437 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

Gdyby nie D.L.Lewis, miałby szansę na Oscara?

ciotkaEliza

No cóż liczyłam ze wygra Hugh , w koncu Daniel miał już 2 oscary to po co mu kolejny haha zart, ale trzeba przyznać ze Day- Lewis bądź co bądź zasłużył na statuetkę:) Obu ich lubie, i teraz bede czekac az Hugh dostanie kolejna szanse na oscarowa rolę.

ciotkaEliza

ja byłam pewna że jackman dostanie oscara,niestety pomyliłam się....szkoda :(

edytafrankiewicz

trzeba też trochę poznać innych aktorów a nie tylko ślepo kibicować swojemu ulubionemu .Day Lewis to jeden z najlepszych aktorów wszech czasów (według magazyny Time najlepszy) i za Lincolna zgarnął prawie wszystkie możliwe nagrody od kół krytyków itd . To było pewne ze Hugh nie dostanie

PanLeszek_2

tak się składa ,że jackman nie jest moim ulubionym aktorem ale w nedznikach odwalił naprawdę kawał dobrej roboty nie każdy potrafiłby zagrać w musicalu,on zagrał rewelacyjnie tę rolę.

edytafrankiewicz

gdybyś śledziła inne rozdania nagród to wiedziałabyś że nie tylko Jackman ale też inni kandydaci przegrywali na każdym innym froncie . Kilkadziesiąt nagród od kół krytyków ,BAFTA ,Glob wszystko dostał Day Lewis to i Oscara dostal

PanLeszek_2

to jest tylko moje zdanie każdy ma inny gust i każdemu się podoba coś innego nieprawdaż???:DPanie Leszku?

edytafrankiewicz

oczywiście ale wystarczy trochę sie podowiadywać , poszukać w necie , Ja co roku wiem kto dostanie oscara aktorskiego i on go prawie zawsze dostaje . Napisałaś że byłaś pewna wieć tak tylko sugeruje by następnym razem trochę poczytać o szansach Oscarowych gdy komuś kibicujemy by się później nie rozczarować

ciotkaEliza

Tak. Szkoda, że nie dostał :/

ciotkaEliza

Dostał Globa, choć akurat to rozdanie przechyliło się całkowicie w stronę Les Mis. Ale tak, pewnie on by wygrał, lub Bradley Cooper, który także odwalił kawał dobrej roboty.

ciotkaEliza

On albo Bradley Cooper. Z drugiej strony Joaquin Phoenix też byłby w stawce ale przez jego opinię o Oscarach, jego szanse byłyby dużo mniejsze. Denzel zawsze jest sporym zagrożeniem... Stawiał bym jednak na Hugh.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones