Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 473 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

Szkoda, że nie dostał nawet nominacji do jakiejkolwiek poważnej nagrody. Był świetny. Jeśli wisiała na nim jeszcze etykieta Wolverine'a, to tą rolą ją zerwał.

No ale cały film został pod tym względem pominięty (tylko jedna nominacja do Oscara, za zdjęcia). Może dlatego, że podejmuje temat, który raczej do pokazywania w blasku fleszy się nie nadaje. Thrillery zresztą raczej rzadko obsypuje się nagrodami.

Evangarden

No właśnie.

Evangarden

Podpisuję się pod komentarzem. Hugh mimo sławy i talentu to wciąż jeden z najbardziej niedocenianych aktorów... Nawet gdyby rozdawali statuetki dla "Najbardziej Niedocenianego a Utalentowanego Aktora" to idę o zakład, że by go pominęli... Jak on może nie mieć Oscara z"Nędzników" ??? Może Day-Lewis jest lepszym aktorem, ale Jackman w "Nędznikach" go zmiażdżył.

kamkaa1

Day-Lewis jakim świetnym aktorem by nie był, nominacje dostaje raczej z urzędu. Poza tym, o tym, że zdobędzie Oscara za rolę w "Lincolnie" wiedziałem już wtedy, kiedy zostały ogłoszone prace nad filmem. Amerykanie nie byliby sobą, gdyby nie nagrodzili odtwórcy głównej roli w takim filmie. Żeby nie było, istnieją jednak wyjątki od tej reguły (np. Tom Hanks bez nominacji za "Kapitana Phillipsa" w tym roku).

Evangarden

To prawda.. wszystko jest ustalone z góry... Ważne żeby aktor był amerykanem, dlatego Jackman nie dostał statuetki.. Chore układy są wszędzie! Oscary zeszły na psy...

kamkaa1

Daniel Day-Lewis, laureat trzech Oscarów, jest Anglikiem.

Evangarden

A to przepraszam... mój błąd .. :) Byłam pewna że jest ze stanów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones