Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 276 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

Kurcze, inne kobiety zachwycają się nim już od wielu lat, a ja dopiero od 2 miesięcy. Całkiem przypadkowo obejrzałam film "Kate i Leopold" i Hugh w tym filmie tak mnie urzekł, że potem ciągle o nim czytałam, oglądałam zdjęcia, filmiki itd. Co ciekawe, mimo, że jest znanym aktorem to ja wcześniej aż tak bardzo go nie kojarzyłam. No wiedziałam chyba tyle, że grał "tę postać ze szponami", ale fanką "X-mena" nigdy nie byłam i widziałam kiedyś tylko pierwszą część i już o niej zapomniałam. Jak przejrzałam sobie filmografię to przypomniałam sobie, że przecież widziałam z jego udziałem "Prestiż", "Labirynt" i "Króla rozrywki" kilka lat temu i mimo, że filmy naprawdę bardzo mi się podobały, to Hugh jakoś nie zapadł mi w pamięć. No a jak obejrzałam go w roli Leopolda, to nie wiem co się takiego stało, że tak mnie zauroczył i teraz go po prostu uwielbiam i żałuję, że odkryłam go tak późno. Podoba mi się zarówno jako facet no i też doceniam jego talent, bo nie dość, że grać umie (poznaję teraz resztę jego filmografii) to jeszcze jak wspaniale śpiewa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones